Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez lehet óvszer allergia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KlmSzlvsztr92 kérdése:

Ez lehet óvszer allergia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2és fél éve vagyok a párommal, én 18 ő 20 éves...kiegyensúlyozott,boldog párkapcsolat a miénk...azonban van egy kis "bibi" másfél évesek lehettünk mikor szerettünk volna szeretkezni...mindaddig jól is ment minden amíg elő nem került az a bizonyos gumióvszer!Mihelyst ráhúztam-ráhúzta a péniszére egyből lelankadt,s mihelyst levettük ismét harcképes volt.(nem egyszer próbáltuk,s nem is görcsölünk rá!) Nem tudom mi lehet a probléma .Mitől lehet ez?



2016. jún. 17. 15:00
 1/6 anonim válasza:
cikii :) passz
2016. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez semmiféleképpen sem allergia! Allergia az, amikor kiütések jelennek meg, illetve viszket.

Valószínűleg vagy túl kicsi az óvszer, és kissé szorítja, ezért lankad le neki, vagypedig úgy már nem izgul eléggé, ő is tudja, puncit akar érezni, nem gumin keresztül.

:)

2016. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem allergia.

Ez szimplán pszichés dolog.

A pasi alapból elutasítja az óvszert, csak az van még a tudat alattijában, hogy úgy nem jó a szex. Pedig inkább így szexelni, mint nem kívántan terhesnek lenni, vagy mindenfajta nemi betegséggel küszködni, de mindenkinek a saját élete..

2016. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gumi nagysága biztosan nem probléma...mivel a legnagyobbat kértük...s akármilyet teszünk rá nem megy..!Köszönöm szépen.Talán ha beszélek róla vele hogy ugyan olyan jo lesz mint nélküle!:/
2016. jún. 18. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nezd, ez nem csak attol lehet , hogy úgy nem jó a szex, hanem amikor felveszi a gumit akkor , fizikailag is kevesebb inger eri a oeniszét és ez ks oka lehet, esetleg vekonyat próbaltatok?
2016. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltunk vékonyat,extra vékonyat, dupla síkosítottat...és semmi:(
2016. jún. 20. 05:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!