Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen dalra szeretkezzünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dalra szeretkezzünk?

Figyelt kérdés
a pasimmal most leszünk 2 évesek és 1 meglepetéssel készülök, de nem tudom, hogy milyen dalra... lassú és romantikus, de mégis erotikus legyen... segitsetek!!!!!
2008. szept. 27. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Titanic :D
2008. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Pajzán mulatós,Tankcsapda
2008. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Glenn Medeiros Nothing`s gone change my love vagy George Michael:Careless Whisper szuper szamok titanik ami itt mar elhangzott ...:)
2008. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
szerelmessnek lenni nagyon jo dolog es gratulalok hogy mindjar ket evesek lesztek en is a parommal mindjar 2 evesek leszunk:) annyira jo megerni ezt az idot:)
2008. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

hát az előttem elhangzottak elég közhelyek.


attól függ milyen szexre vágysz. ha valami masszív kefélést, akkor d'nb, esetleg prodigy szerű durvulás; ha őrült nagy menetre, akkor kemény zene, új metallica (esetleg st. anger), slipknot. vagy goa, valami pattogós fajta, annak van komoly ritmusa.


ha egy romantikus, esti szeretkezés, akkor triphop, mint massive attack, thievery corp. protisthead, air; vagy világzene, onnan talán federico aubele, natalie clavier, esetleg egy putumayo válogatás.

jöhet ide még dub is, az is elég szállós.


reggelre meg ska a tippem (esetleg valami könnyű punk), annak vna kellő ritmusa, mégsem oylan zakatolás, ami kifáraszt egész napra.


ha meg valami csaj, akivel éppen szexelek, berak titanicot, vagy valami hasonlóan gagyi, közhelyes szrt, akkor először is pofánröhögöm, aztán kapcsolok petőfi rádiót, (radio cafét, tilost pesten), hogy valami értelmes szóljon, jól lebüntetem, de úgy hogy még én is szégyeljem magam, de azért a végén még jól ráverem.

2008. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Dirty Danceing!!! Ami Christina A. énekel!:) Tuti nyerő!!!
2008. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Eej uhnyem... vagy: Fel vörösök, proletárok!
2008. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
Job for a cowboy, O-zone - drgaosta din tei, cock and ball torture. Mi ilyenekre toljuk. próbáljátok ki
2008. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönönm mindenkinek és nem tudom h ki az aki mindenkit leszavazz de sztem mindenki hasznos tanácsokat adott...
2008. szept. 28. 11:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Christina Aqulera: El boso de Final....legjobb....:)
2008. szept. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!