Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hüvelyi orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hüvelyi orgazmus csiklói stimuláció nélkül?

Figyelt kérdés

igaz, hogy csikló stimulálása nélkül nem lehet elérni hüvelyi orgazmust?

eltérő dolgokat lehet olvasni erről, ezért személyes vélemény érdekelne. nálatok hogy működik: szükséges hozzá, vagy nem feltétlenül?

köszi!


2016. jún. 27. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Csak sajnos nagyon sok nő nem képes rá. ( Én sem )


A nő anatómiája nem az élvezetre lett kihegyezve.

Akik képesek a hüvely orgazmusra, valójában ők is csikló stimulálással mennek el, csak nem tudják.

A női hüvely felső falán van egy pont, ezt nevezik " G " pontnak. Maga a csikló egy hosszú szerv, ami közvetlen a hüvely falán át stimulálható. Minél vastagabb maga a csikló annál nagyobb esély van a hüvelyi orgazmusra. ( Nem az amit látni belőle, hanem belül )


Sajnos nem találtam meg a filmet ami ezzel foglalkozik, de keresem és belinkelem neked ide ha megtaláltam.


Személyes tapasztalatom, hogy amennyiben figyelmes férfival van dolgod nem a " beteszem elmegyek.. jó éjt " típussal, akkor odafigyel rád, segít neked. Akár nyelvel juttat a csúcsra, akár a kezével. Együtt is eltudtok menni, ha a férfi tudja mit mikor, hogyan csinálja. Ez természetesen kommunikációval lehet a legjobban elérni. Bátran mond, mi a jó neked, hol jó, mikor jó.

2016. jún. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Akik képesek a hüvely orgazmusra, valójában ők is csikló stimulálással mennek el, csak nem tudják.

A női hüvely felső falán van egy pont, ezt nevezik " G " pontnak. Maga a csikló egy hosszú szerv, ami közvetlen a hüvely falán át stimulálható. Minél vastagabb maga a csikló annál nagyobb esély van a hüvelyi orgazmusra. ( Nem az amit látni belőle, hanem belül ) "


Pontosan így ahogy fentebb leírták!!


De ha úgy érted, hogy lehet-e orgazmus a csikló KÖZVETLEN ingerlése nélkül, akkor igen! Van akinek könnyen, van akinek nehezen. Jó partner kell hozzá, meg el kell lazulni eléggé.

2016. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megy anélkül is, szerencsés vagyok ilyen téren:)
2016. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ, hogy mit adott a genetika, ha a csiklo azon része ami bent van, közelebb helyezkedik ela hüvely falához mint az átlag, akkor hozza sem kell érni a csiklohoz.

Nekem volt egy barátnőm, akinek annyira érzékeny volt, a csikloja, hogy pl utalta ha kézzel, szájjal érnek hozza mert tulerzekeny, s kellemetlen volt neki, viszont 2 percenként produkálta az orgazmusokat szex közben. S nem megjátszotta, csak neki a csiklo "barlangot test" része annyira érzékeny volt, mint mas lányoknak a csiklo teteje.

2016. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

1. kommentelő, ha megtalálod a filmet, szívesen fogadom!:)

utolsó: konkrétan arra lennék kiváncsi, hogy csiklói ingerlés nélkül képes-e rá az illető, tehát a barátnődnek akármilyen pozicioban pl kutya (egyéb olyan pózok, ahol csiklo kevesbe van ingerelve) ,külön stimulacio (direkt/ill indirekt) nelkul sikerült? pusztan "bahatolas" reven?

2016. júl. 3. 01:24




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!