Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki az ha vonz a hármas sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha vonz a hármas sex?

Figyelt kérdés
Engem is meg a páromat is. Csak nincs olyan ismerős aki ezt beválalná
2008. szept. 27. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is blegondoltam már h tök jó lehet ha 2pasi kényeztet..csak aztán abba gondoltam bele,ha én lennék,egy csaj,meg a párom..és a barátom őt is csókolná,betenné neki,nyalná..hát nem sok kellett h elsírjam magam...ez olyan képzeletdolognak jó ha megmarad,hatalmas töréseket okozhat egy kapcsolatban..
2008. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak úgy megy,ha nem vagy szerelmes,vagy nem "ragaszkodsz" tulságosan a párodhoz,különben féltékenyek lesztek a másikra és rámehet a kapcsolat.......Magam is tervezek ilyet,de szigorúan csakis egy -illetve kettő szeretővel,nem a párommal!!!!
2008. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Jól mondja az előttem lévő. Csak két másik szeretővel szabad.
2008. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már mi is gondolkoztunk, de szerintem ez egy jól működő kapcsolatba nem férne bele. Egyetértek az elsővel, nem bírnám elviselni, ha a férjem előttem más nőt csókolna és mással szexelne, és szerintem ő sem bírná végignézni, hogy én egy másik pasival. Ez akkor jó, ha nincs kapcsolatod, és találsz erre két pasit.
2008. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a hozzászólókkal, nagyon csúnyán rámehet egy komoly kapcsolat...
2008. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nem, a sex is unalmassá válik egy idő után, ha nem dobják fel valami izgalommal, és ez jóó :) olyas valakit kérjetek meg rá akiben megbíztok, és tudjátok hogy ő is belemenne sok sikert
2008. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A hármas szex nem ciki, szerintem mindenféleképpen ki kell próbálni, igaz még énsem próbálltam, de már nagyon szeretném. A párom is benne van a dolgban és alig várjuk, csak az a baj, hogy senki nem meri bevállalni.
2009. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha nincsen közben kapcsolatod! Gondolhatsz rá, de csak szólóban cselekednék a helyedben!!!
2009. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!