Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol tud egy nő még orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud egy nő még orgazmust átélni a punciján kívül?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a fenekemben, valamint a talpam csiklandozásával is, de van, aki a mellén is, sőt olyanról is hallottam, aki a tarkója simogatásától élvezett el. Mi lehet még?
2008. szept. 29. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
akár egy csóktol is ellehet ha vki olyan érzékeny vagy olyan szenvedélyes csókot kap..van ilyen
2008. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nektek még nem volt rendes orgazmusotok
2008. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mindenki viccelődik, pedig átélhető. Az erogénzónák ingerlésével elérhető. Az embernek több 1000 erogénzónája van, tehát akár bárhol lehet. Nekem eddig csak a mellemmel ment. Az orgazmus az agyban keletkezik, tehát az ingerlési pont nem számít úgymond. Volt, hogy álmomban mentem el, ilyenkor nem voltam ingerelve sehol, az egész a fejemben játszódott le.

Petranova

2008. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az agyban.
2008. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Talpcsiklandozással én is majdnem elélveztem. De volt már, hogy a kettő ment egyszerre (egyik kezével a csiklómat izgatta, másikkal a talpamat birizgálta) és sokkal nagyobbat élveztem, mint máskor. Mert nekem a talpam egy nagyon-nagyon érzékeny erogén zónám.


Második válaszadó: VOLT rendes orgazmusom, rendszeresen élek át, azt nem lehet semmivel összetéveszteni ;)

2009. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!