Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő után lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyi idő után lesz először orgazmusuk a lányoknak (bármelyik fajtája), nem voltak addig türelmetlenek? ( Lány vagyok)

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kik nem voltak türelmetlenek?

Akkor lesz először orgazmusa, ha magához nyúl. Jó esetben a szexet megelőzi a saját tested föltérképezése.

2008. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Márhogy más lányok nem türelmetlenek, mert én már igen, hogy miért nincs már végre orgazmusom.
2008. szept. 30. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kevés az a szerencsés, akinek ez caak úgy jön...Nem a sültgalambot kell várni, ez egy tanulandó dolog. Olvass utánna, hosszú lenne itt részletezni, mit, hogyan!De igaza van az előttem szólónak, először magadat kell kiismerni, vagy egy nagyon ügyes pasit fogni...a kamaszokkal nem fogsz sokra menni, hisz még ők is tanulják, és még eléggé önzők ahhoz, hogy a nőre is kellőképen figyeljenek.
2008. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Azért a tizenéves fiúkkal kapcsolatos általánosítás így nem állja meg a helyét, bár tény, hogy van ilyen. De szerintem egymás tisztelete ill. a szerelem a lényeg.

Egyébként van olyan elmélet, mely szerint nagyon fiatal (16 alatti) lányoknál még nem fejlődnek ki az orgazmushoz szükséges idegpályák, ezért sem érdemes túl korán kezdeni - bár nem tudom, Te hány éves vagy.

Változó, hogy mikor lesz először orgazmus. Valakinek önkielégítés során, valakinek első pettingnél, valakinek a szüzessége elvesztésekor is (bár ez ritka), van, akinek több hónap, vagy több év "gyakorlással". Tény, hogy tenni kell érte. Hogy mit? keress rá ezen az oldalon az orgazmusra, rengeteg tanácsot adunk naponta ez ügyben.

2008. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nő orgazmusa az mindig a nőn múlik, és nem feltétlenül a férfin. A nő ismeri a saját tetstét, ő tudja mi jó és mi kell neki. Ha megismered önmagad, akkor lesz orgazmusod.

Petranova

2008. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy a lányok 16 éves koruk előtt ne lennének képesek orgazmust elérni. A legtöbb lány akit ismerek 8-20 perc alatt ér el orgazmust, de az első alkalommal és a tapasztalatlan kezdetekkor ez sokkal tovább húzódhat. Térképezd fel magad, ne sajnáld rá az időt, félórákat, akár órákat sem, az eredmény mindenképp kifizetődő lesz.

Fontos hogy el tudj lazulni, el tud ereszteni a gondolataidat. Sok gyerekbe belenevelik az ostoba szülők hogy a maszturbáció rossz dolog, ezen nehéz túltenni magát a legtöbb személynek, de először is el kell hitetned magaddal hogy amit csinálsz az szép és örömteli aztán irány az ágy, a monitor előtti asztal, fürdőkád, vagy akármi ahol jól érzed magad.

2008. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sem volt még orgazmusom, én sem értem mi a bajom :S de még magamtól se, nemhogy a pasimtól... és igen elég türelmetlen vayok xD (amúgy 18éves vagyok)
2008. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!