Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom szex közben kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szex közben kielégíteni a barátnőmet sőt nem is élvezi viszont orálisan és még ujjal is sikerül mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy fiú se tudta és senkivel nem élvezte még a szexet de ez engem zavar, próbálkoztam már több pózzal is de semmi.Csajok szerintetek?
2008. szept. 30. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha ő is próbálkozna? :) Legyen felül! Ő irányítson! Nekem is azóta jó. Egy lány...
2008. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az még nekem is tetszene, de az a baj hogy ő nem olyan típus.
2008. szept. 30. 11:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy komolyan veszed a problémát, ez már fél siker. :)

Én egyrészt azt javaslom, kellő izgatás után keressetek egy olyan pózt, ami közben tudod kézzel tovább ingerelni aktus közben is a csiklóját. Lehet, ez kényelmetlen Neked, de megéri, főleg mert később lehet, hogy csökkenthető vagy elhagyható ez a plusz inger.

Viszont elgondolkodtató, lehet, egy ideig hagyni kéne a behatolásos szexet. „Nem az a típus, aki felül legyen” – ez azt jelenti, hogy még nem igazán érzett rá a szexre, annak ritmusára, lüktetésére. Sok éve én se voltam „az a típus”. Nekem ezt anno úgy sikerült megváltoztatni, hogy kellően feljazott állapotban szemből a pasim ölébe ültem, nem történt behatolás, csak a farkához dörzsöltem a csiklómat, ami egy idő után orgazmushoz juttatott. (Őt is, vagy ha nem, hát kézzel segítettem befejezni.) Ha kipróbálnátok így is, tehát hogy nem Te izgatod kézzel, szájjal, hanem neki kell az orgazmusért „megdolgozni”, kénytelen lenne a csajszi mozogni, és így talán már pár alkalom után ráérezne, hogyan is kell szexelni valójában :) (Mondjuk nem úgy, hogy mivel csaj vagyok, fekszek, mint egy darab fa.) Amíg rá nem érez, nem mozgatja a csípőjét, stb., addig felesleges a behatolásos szexet erőltetni, mert csak erősödik benne az a meggyőződés, hogy ő ezt „nem tudja” élvezni. Ha már így ráérzett, akkor lehet, érdemes rávenni, hogy ebben a pozícióban próbáljátok ki újra a szexet – tehát hogy Te megtámasztott háttal ülsz, ő pedig szemből az öledben, mert így kedvezően dörzsölődik a csikló behatolás esetén is. Vagy mondom, Te magad is simogathatod kézzel.

Hypathia

2008. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
hàt ha mèg senki nem csinàlta vele, akkor csak pròbàlkozz tovàbb, aztàn majd ha megismeri biztos h nekikezd irànyitani. èn amugy ilyenröl nem hallottam mèg, m`rmint csak olyanrol, amikor volt egy 22 csaj ès nem tudott elmenni, mert az orvosa szerint odabent mèg nem fejlödött ki neki az g pontja, vagy vmi ilyesmi a lènyeg. de ha ujjal sikerül az pedig majdnem olyan mintha a "fegyverrel" csinàlnàd. lehet amugy h hülye következtetès de a csajok hajlamosak bebeszèlni maguknak dolgokat.nem lehet h azèrt mert màr ennyi ideje nem sikerült ugy èlveznie a szexet, mert annyira lelombozta az eddigi tapasztalat, hogy gondolatban nem tudja elengedni magàt, ès ez lehet a gond?mert ha ilyen èrzèsi vannak, ùgy sosem fog menni.de erre orvos is tud okosat mondani, mert ez igy nyilvàn nem jo
2008. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatokat és az ötleteket!

A nem olyan típust arra értettem hogy nem az aki irányít!Ő úgy gondolja nem tudja mit hogy.Ez butaság.Van amikor az ölembe ül és mozgatja a csípőjét.

Igyekszem mindent elkövetni hogy neki is jó legyen és megfogadom a tanácsokat!Még egyszer köszi!

2008. szept. 30. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:
A nők jó része nem tud elélvezni a csikló kényeztetése nélkül. Mondd neki hogy a kezével foglalkozzon a csiklójával és valószínűleg megoldódik a probléma.
2008. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. szept. 30. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát őszintén, általában "normális" sex közben én sem jutok a csúcsra... Mondjuk élvezni szoktam, de csak egy darabig, így nálunk nincsenek órákig tartó szeretkezések...

Viszont ha a párom végzett, utána mindig én jövök egy kis utójáték keretein belül, így mindig jó nekem is. :D Mi ezt így szoktuk meg, és nincs vele semmi gond, bár a páromnak biztosan fura volt az elején. De szerintem sokkal jobb ez a megoldás, mint a színlelés.

2008. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annál tuti jobb.Most mi is úgy csináljuk hogy ha végeztem akkor orálisan kielégítem.
2008. okt. 1. 10:43
 10/11 anonim válasza:
mintha az én esetem latnam bnőmmel.(ő 14 én 16) nyarvegen azt monta h szeretne lefeküdni velem mert annyira szeret.. nekem is ő volt az első .. és nagyon nem atta:S azota parszor probaltuk mer ugye nemtul pozitiv az elmeny:S es elkezdjuk es azt mondja h nemélvezi egyaltalan (ezt igy par perc utan) es akk nagyon rossz kedve lesz meg tökre összevan törve, meg h ő sose fogja élvezni ieneket mond:S barmit megtennek h élvezzük a szexet mert imadom őt (oralisan viszont gond nélkül m1n ha ez szamit vmit 17cmes a farkam..)
2008. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!