Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet színlelni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet színlelni az orgazmust?

Figyelt kérdés
nem jutok el a csúcsra de szeretném h ha a barátom örülne h nekem volt orgazmusom. mi történik ienkor?
2008. szept. 30. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
ez nagy hülyeség inkább rra törekedj hogy eljuss a csúcsra és ne arra hogy szinleld!
2008. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%
az első válaszadónak üzenem hogy miért ne lehetne színlelni az orgazmust? simán a férfi örül a nő is boldogabb lesz (ha nem is nagyon) ha egyszer nem jutsz el a "csúcsra" akkor sem leshetsz mint hal a vödörbe
2008. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
de szerintem akkor is nagy höülyeség szinlelni.nem tudopm de szerintem a fiunak is jobban esne ha tenyleg elérne a csucsra és enm csak szinlelné azt....inkább pl fordithatnának több időt az előjátékra vagy valami hasonló amitől több esélye van arra hogy elérjen a csűcsra...
2008. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én pl soha nem lennék kéőes megszinlelni...
2008. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ismerd meg a tested, hogy aztán tudd irányítani a barátod... Úgy lesz orgazmusod és nem kell megjátszanod.
2008. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyögjél, lihegjél, csináld úgy mintha élveznéd, de igazából szerintem CIKI szinlelni, és nem is fer dolog, mert igy a barátod sosem fogja megtudni hogy mi és hol jó neked. Neked hogy esne ha szinlelne?
2008. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha olyat tesz, ami jó neked, akkor adjál jelet, hogy ő is észrevegye.

Akkor egy idő után nem kell színlelned az orgazmust - inkább a szomszédok kopogtatása lesz a probléma.

2008. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó előtti hozzászólás....mivel a fiúk nem is tudnak színlelni....nehéz lehet nekik...

de amúgy szerintem se színleled hanem vezesd oda a barátodat ahol a legjobb neked.

2008. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem néha jól jön a színlelés. Pl. mikor az exem nem akarta felfogni, hogy baromira nem akarok vele szexelni, és jobb abékesség alapon belementem, akkor. Mivel mániája volt, hogy csak akkormegy el, ha nekem jó. Gyors színlelés, aztán viszlát (nem is tartott sokáig a kapcsolat, érthetetlen volt nagyon).

Viszont szerintem színlelni csak az tudja jól, aki már átélte. Mert tételezzük fel színleled, mutatsz valamit. Aztán meg egyszer csak bejön a dolog, és teljesen másképp fogod lereagálni. A srácnak is tuti fel fog tűnni, lehet le is esik neki, hogy csak megjátszottad eddig magad és rosszul fog esni neki. Tehát próbálj meg segíteni neki, hogy neked mi a jó, ne színlelj. Nem jó.

2008. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor most meg fogsz lepődni, mert egy férfi is tud szinlelni!
2008. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!