Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a csiklóorgazmus technikája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csiklóorgazmus technikája?

Figyelt kérdés
Fiúként kérdezem.Már sokszor volt szó kérdésben erről, de nem volt olyan leírás, ami egy az egyben, kb lépésről lépésre leírta volna, hogy miket kell tenni fiúként a lánynak, hogy csiklóorgazmusa legyen. (tempó, sebesség, irány, nyomás, nedves kézzel hozzá lehet e érni, inkább nyelvvel vagy kézzel ajánlott-e, mik a lépések, a bőrt rajta hátra kell-e húzni ingerlés közben, stb, stb) Ilyen részletességgel érdekelne. Előre is köszönöm
2016. aug. 20. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kicsit túl bonyolítod. A legegyszerűbb módja, ha előcsalod a rejtekéből és a nyelveddel szépen elkezded izgatni. Ott meg lesz a kellő nedvesség, puhaság és tisztaság is.

Bár kinek mennyire tiszta a szája, azt nem tudom. Magamból indulok ki :)


Szóval ha így csinálok, akkor előbb utóbb a lány elfog élvezni.

2016. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írok. Ez mindenkinél nagyon más, partnert érdemes kérdezni, illetve ki kell tapasztalni.
2016. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki megtalálná ezt a kérdést leírom ide én hogy tudok elmenni csiklósan:D

Bár nem hiszem, hogy mindenki így.

Úgy szoktam én, hogy a kezem élét nyomom a csiklómhoz és jobbra balra szoktam dorcsolni a csiklómhoz.

Ez az erzes irto jo, mert tulajdonkeppen folyton erzem ahogy a kezem keresztulmegy a csiklomon jobbra es balra is. Aztan eleinte lassan majd a vegen begyorsulok a lenyeg az egyenletes gyors tempon van. Nem szabad leallni, mert az nem jó. Vegig csinalom folyamatosan a vegen mikor elertem a csucsot rateszem a puncimra a kezem es erzem a luktetest. Ennyiiii:)

20L

2019. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!