Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az h ha kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ha kevésbé vagyok népszerű, akkor ha beszélek egy csajjal és rámenős vagyok idővel az lesz, hogy undorítóan erőszakos vagyok és letilt. Ha meg népszerű vagyok akkor az milyen férfias, hogy ilyen határozott vagyok? Azmi?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Ugyanígy, ha nem vagyok népszerű és ráírok mondjuk azt, hogy fing, akkor az lesz, hogy le se szar, vagy beugat, hogy hagyjam már a szar dumámmal.

Ha meg népszerű vagyok jön a nevetős smile, hogy mi van velem amúgy? :D

2016. nov. 29. 15:09
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy ez van, mert pár éve nagyon népszerű voltam most meg nem vagyok és ugyanazokért a dolgokért, lassan lámpavasra tűznek ami akkor még nekem "szabadott" és valahogy fura.
2016. nov. 29. 15:09
 3/4 Csucsu007 ***** válasza:
Egészségedre!
2016. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krukutyán Levente ***** válasza:
18 a korhatár nem 13.
2016. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!