Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Higy kell nyelves csokot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higy kell nyelves csokot adni? Folyton ki kell dugdosbi a nyelvet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
tanulj meg irni,értelmessen először ha az már megy akkor smárolj.
2016. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csókolótál még ezekszerint sosem? Nincs olyan, hogy hogy kell! Hidd el, rá fogsz jönni magadtól! :-)
2016. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csókolóztál
2016. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd rajosz :) osztonbol fog menni. Amugy kb egymas nyelvet simogatjatok :D
2016. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már elfelejtettem hogy kell.Rajtam gyakorolhatsz ha csaj vagy. Ha srác, akkor sajna nem tudok segíteni.
2016. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok és 19 éves koromig nem volt barátnőm soha szóval nem is csókoltam meg soha senkit és én is izgultam ezen :D Majd rájössz igazából de amúgy nagyobbra nyitjátok a szátokat és egymás nyelvével játszotok nagyjából ennyit takar a dolog. De sok féle képpen lehet csinálni
2016. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi, mint a tánc. Van egy ritmusa.
2016. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RoseTyler ***** válasza:
100%
Először finoman harapdálod az ajkaiddal a partneredét, majd utána egy ugyanilyen mozdulatnál nyitva hagyod az ajkaid, és a nyelved hegyével átkalandozol a szájába pár pillanatig. De nem hirtelen dugod át, és nem mélyre, meg nem lefetyelsz, meg ilyesmik, hanem finoman ingerled vele. Aztán ahogy egyre jobban belemelegedtek, úgy lehet egyre több és több időt tölteni a nyelveddel a másik szájában - feltéve, ha ő szereti ezt hosszan. Közben, persze, igazodsz a partnered ritmusához, az ő nyelvjátékához is. Amúgy, ha nem görcsölsz rá, akkor ösztönből jön a dolog, ahogy írták is már előttem.
2016. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy írj
2016. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek szabályok.


pont ma csókolóztam a mostani barátnőmmel, ő még szűz és csók se volt neki és hát olyan jól rájött mit kell csinálnia...


megcsókoltam irányítottam végig (általában amúgy is a férfi irányít) ő meg követte az egészet és elkezdte harapdosni az ajkaimat, szívni is, szóval magától rájött, annak ellenére, hogy eleinte még a száját sem nyitotta ki igazán.

2016. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!