Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan furcsa lányról aki valamilyen sexuális módon vonzódik a lufikhoz? Vagyis szeret velük játszogatni és olyan nagyra felfújni hogy szétdurranjon.

Figyelt kérdés
Ezt az egészet úgy kell elképzelni hogy szeretem olyan nagyra és keményre felfújni a lufit hogy fújás közbe a számba durranjon el. Szeretek Lovagolni vagyis ráülni a lufira vagy ráfeküdni és addig ugrálni rajta míg az szét nem durran.

2016. dec. 30. 04:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
:D Pistike, menj aludni, már későre jár!
2016. dec. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
95%
Volt már. Hagy mád azokat a rohadt lufikat és térj észhez végre az ég áldja meg azt a lufikon lovagoló lőcshiányos lurkó leány lelkedet! A hét meg a nyolc százát és a tíz a huszonharmadikonát már te jány...
2016. dec. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Hányszor kérded még meg?
2016. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar :D
2016. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De ebben mi a szexualitás?Csak úgy magában felizgulsz arra,ha kidurrantod a lufit?

Am szerintem cuki :D

2016. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neked csak ennyi kell a boldogsághoz... :D Majd veszek neked egyet, amit fel lehet dugni és utána kell felfújni, azon aztán ugrálhatsz egész nap, hidd el, akkor se durran szét. :D
2017. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem 100as egy dolog.

Jó strapabíró lufik lehetnek, hogy ugrálgatni tudsz rajtuk.

A gyerekzsúron meg ráül a gyerek s kidurran xD


Mi vonzó ebben a lufi dologban?

Az anyaga? Sok szexjáték van olyan anyaggal amit szopkodni dörzsölni tudnál xD

Durranás? Mert fájdalmat okoz? Mazo vagy. Van korbács stb xD

És nem mennek tönkre pár mozdulattól.

Hajrá

2017. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben én is vonzódtam a lufikhoz. Szerettem fújkálni,kipukkasztani,felfújva széthúzni a száját és nagyon tetszett a vinnyogó hangja. Aztán elballagtam az óvodából és már nem hoz lázba.
2017. márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt hog ynagyon ritka. lufimánia keress rá, szétszabdalnak ott a fiúk! pontosan ilyen lányokat keresnek ott!
2017. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!