Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szex közben egyáltalán nem érzek semmit? A csiklómnál viszont igen?

Figyelt kérdés
Ez akadályozhatja a teherbe esést???Nagyon reménykedem,hogy nem.Mert múlt hónapban kevesbb vér volt és barna folyásom.Most pedig két hete késik.
2008. okt. 9. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Korábban éreztél valamit? A legtöbb nőnek alapból csak a csiklója érzékeny. A teherbe esést csak elenyésző mértékben befolyásolja, hogy te mit érzel, vagy mit nem.
2008. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy ő az első partnerem.
2008. okt. 9. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én írtam az első választ. Nekem volt jópár barátnőm, talán egy lány volt, aki úgy is el tudott menni, hogy ő vagy én nem izgattuk a csiklóját, de ő sem mindig. A többiekkel meg kellett dolgozni, de mindegyiknek sikerült. Az orgazmust tanulni kell a nőknek, emelett a férfinek is akarnia kell, hogy sikerüljön. A neten rengeteg anyag van erről, ha tudsz angolul ajánlom a sexuality.org -ot.
2008. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
47%
Sajnos velem is ez a helyzet, hogy konkrétan az aktus közben nem érzek semmit, viszont a csiklóm ingerlésénél igen.Nekem is első, tehát én is vele feküdtem le először. Én bizom benne hogy ez idővel fog változni, hogy csak kell idő amég ez is "jó" lesz. Mikor elkezdtük a szexuális életünket együtt akkor nem is nedvesedtem be eléggé és fájt mikor a párom belém hatolt, ez azonban mindenféle sikositó és csoda dolgok nélkül elmúlt, ilyen téren minden rendben, remélem ez a dolog is ilyen és később ez a gond is elmúlik. Sztem te is várj még hátha az idő segit.
2008. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Első válaszoló vagyok. Megkaptam a mailt, de inkább itt írok. Nem tudok mást javasolni, csak azt, hogy izgassátok a csiklót kézzel szex közben. Ez egyszerűen így működik a lányoknál. A hüvelyben nagyon kevés idegvégződés van. Fiziológiai szempontból nem létezik olyan, hogy hüvelyi orgazmus, bár én ezt férfiként nem tudom ellenőrizni. Ha egyedül el tudsz jutni orgazmusig, akkor csak annyit kell tenned, hogy megmutatod a partnerednek, hogy mit csináljon a kezével. Ha egyedül sem megy, akkor gyakorolni kell, egyedül. Tényleg ez a módja. Küzdeni kell érte, és menni fog. Tanulmányok alapján azt mondják, hogy a nők 99%-a képes orgazmusra, de szerintem azzal az egy százalékkal is csak az volt a baj, hogy nem voltak elég kitartóak. Az én barátnőim alapján, akiknek én voltam az első hónapok kellenek, mire egy nőben kialakul az, hogy simán elélvez különösebb előkészületek nélkül. De akkor is kell a csikló izgatás. Vannak olyan pozitúrák, amiben jobban dörzsölődik a csikló, de a biztos megoldás a kézrátételes módszer :) És a legfontosabb, hogy ezt a fiú is akarja, és legyen kedve eljuttani téged a csúcsra. Ha nem akarja, nem fog menni, és akkor le kell cserélni. A világot a szex mozgatja, ha két ember között nem jó a szex, akkor annak a kapcsolatnak nincs értelme.
2008. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, ez egy másik kérdésre akart menni.
2008. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
próbáld meg megismerni a tested. Egyedül vagy partnerrel találd meg, találd ki, mi okoz örömet. Vibrátorral rátalálhatsz arra a pontra ahol neked jó hüvelyben is. És csak semmi akarattal kihozott hatás. Ne akarj "elmenni", hanem csak szeresd magad. Előbb utóbb megtalálod a megoldást
2009. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!