Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Imádom a barátom, de a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátom, de a szex szörnyü vele! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már párszor megpróbáltunk szeretkezdi, de sose lett semmi jó belöle.Miért? Velem van a baj, vagy vele? Pedig nagyon szeretem, és mindketten felizgulunk egymásra, és mégis!És úgy érzem ha ezen nem tudunk változtatni a kapcsolatunkba fog kerülni, mert nekem ez így nem megy szex nélkül.Mit tegyek?
2008. okt. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem pontosan mi a gond? Nem jutsz el az orgazmusig? Vagy fáj?
2008. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs orgazmusom ha a végére jutunk, vagy abbahadja mielött a csúcson lennék!
2008. okt. 9. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak meg kell tanulni, hogy a lányoknak nem elég az, ha ők ki-be mozognak 5 percig. Rávezetheted, hogy simogassa közben a csiklódat, vagy csináljon valami más izgatót neked. Jó, hogy foglalkozol a dologgal, és nem hagyod annyiban. Minden lánynak ilyen öntudatosan kellene ehhez a témához állnia. Mondom ezt férfiként.
2008. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Sajnos tudom milyen rossz a helyzeted, én is hasonlót élek át a jelenlegi kapcsolatomban, én is nagyon szeretem, de az ágyban sajnos ez teljesen más, én sem tudok elmenni. Mondjuk azért az tény h elég nehéz a hüvelyi orgazmus, a csikló izgatásával könnyebb egy nőt a csúcsra juttatni, és hogyha ilyen úton megy neked akkor nem veled van a baj, hanem a pároddal méghozzá az, hogy 'gyorsan' elmegy. Neked sokkal több időre lenne szükséged hogy te is elélvezz, ezt viszont neki gyakorolni kell minél többször ha már érzi hogy közel jár akkor lassitani neki vagy akár meg is állni aztán újra...ha tudja ezt szabályozni akkor valószinű, h neked is sikerül eljutnod a csúcsra. sok sikert.
2008. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Megkaptam a mailt, de inkább itt írok. Nem tudok mást javasolni, csak azt, hogy izgassátok a csiklót kézzel szex közben. Ez egyszerűen így működik a lányoknál. A hüvelyben nagyon kevés idegvégződés van. Fiziológiai szempontból nem létezik olyan, hogy hüvelyi orgazmus, bár én ezt férfiként nem tudom ellenőrizni. Ha egyedül el tudsz jutni orgazmusig, akkor csak annyit kell tenned, hogy megmutatod a partnerednek, hogy mit csináljon a kezével. Ha egyedül sem megy, akkor gyakorolni kell, egyedül. Tényleg ez a módja. Küzdeni kell érte, és menni fog. Tanulmányok alapján azt mondják, hogy a nők 99%-a képes orgazmusra, de szerintem azzal az egy százalékkal is csak az volt a baj, hogy nem voltak elég kitartóak. Az én barátnőim alapján, akiknek én voltam az első hónapok kellenek, mire egy nőben kialakul az, hogy simán elélvez különösebb előkészületek nélkül. De akkor is kell a csikló izgatás. Vannak olyan pozitúrák, amiben jobban dörzsölődik a csikló, de a biztos megoldás a kézrátételes módszer :) És a legfontosabb, hogy ezt a fiú is akarja, és legyen kedve eljuttani téged a csúcsra. Ha nem akarja, nem fog menni, és akkor le kell cserélni. A világot a szex mozgatja, ha két ember között nem jó a szex, akkor annak a kapcsolatnak nincs értelme.
2008. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerüen beszéljétek meg.Ha a barátod szeret,akkor mindent megtesz majd azert,hogy elérj a csúcsra.Ne szégyeld neki elmondani,hogyan szeretnéd.
2008. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!