Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 7 hetes a kisfiam, terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hetes a kisfiam, terhességi mérgezés miatt már jó ideje nem voltunk együtt a férjemmel, csak a nagy vizit után, de az fájt.Csak én nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Vajon mindenki így van ezzel?

Kicsit lelkiismeret furdalásom van, mert bár én nem kívánom ő mégis csak férfi, és másképp működik.


2008. okt. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam,nehezen rázódtam helyre,de ne hagyd elmérgesedni kettőtök között a viszonyt.
2008. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.Mi 3 hónaposak vagyunk,császár után,és sokszor eszembe jut,hogy a párom milyen megértő,mert sokszor a hátam közepére se kívánom a szexet,de ahogy te is nekem is lelkiismeretfurdalásom van.Csak annyiban változtak a dolgok,hogy ha már benne vagyunk a közepébe,nincs baj, csak nekilátni nehéz.:-))Sztem ez természetes valahol,hisz azért lelkileg is érint minket a szülés,akármilyen is,főleg ha még a próbálkozásoknál fájdalom is van,mint neked is,persze hogy tudat alatt akár az ember elutasítja a másikat.Hidd el megváltozik ez,esetleg hagyjatok több előjátékot,és gyakoroljatok,menni fog,sok sikert!:-))
2008. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 évesek a fiaim. Az egész napom azzal megy el,hogy őket etetem,tisztába rakom, szaladgálok utánuk,este mire elalszanak, hulla vagyok...Van hogy hetek telnek el,és eszembe jut a férjem, ő meg szegény nem szól.csak néha utal rá. Van,hogy csak a kedvéért szexelek vele, persze ezt nem mutatom ki,mert nem akarom megbántani. De nem őt nem kivánom,hanem magát a szexet.
2008. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajaj...szegény férfiak :o)
2008. okt. 10. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!