Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Péntekenként át szoktam menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntekenként át szoktam menni a barátomhoz, szeretném felizgatni, sok tapasztalatom még nincs. Mit csináljak, hogy tényleg jól beinduljon?

Figyelt kérdés
Szeretném ha jól feltudnám izgatni esetleg még úgy is hogy elmenjen,de leszopni még nem akarom meg még a behatolás is ráér,szóval valami más módon szeretném! Nekem ő az első és neki is én vagyok, ezért kérném a segítségeiteket, tanácsaitokat.
2008. okt. 9. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha orálisan nem akarod kényeztetni, és még magát a szexet sem, akkor csak a kezed marad. Tudod neki húzogatni, vagy ha nagyon száraznak érzi, akkor kenjél rá egy kis sikosítót, vagy ha az nincs, jó a testápoló is. Az első barátomnak én is ezt csináltam, mert akkor még nem szerettem az orált, és ha nem lehetett szexelni, akkor "kivertem" neki. Nem olyan nehéz, úgyis érezni fogod, vagy az is lehet, hogy segít és irányítja majd a kezedet, vagy kérd meg, hogy irányítsa ő, és utána már tudni fogod! Vagy nekünk még az is nagyon bejött, amikor csak imitáltuk a dolgot, és egymáson mozogtunk, ruhában, vagy fehérneműben. Lovagló pozícióban. Ez is jó szokott lenni!
2008. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony kézimunka, csak nem egészen, ahogy a nagyi csinálja. Meg esetleg nyalogathatod a golyóit, meg a dákóját, nem kell bekapni, vagy ha bekapod, akkor se kell egyből a szádba mennie.
2008. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Szerintem ha nem kapod be akkor a kezeddel felesleges is. Nem értem azokat a csajokat akik nem akarják bekapni... Az én barátnőm imádja, azt mondja szeret irányítani.
2008. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az orális szexet. Nem próbáltam még igaz de vhogy nem is szeretném. Nem tudom miért. A kérdezőnek annyit tudok mondani mint a többi válaszoló hogy kézzel elégítsd ki nyugodtan. Vagy pedig az a lovagló póz ruhában is nagyon jó vágyfokozó...
2008. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gonosz dolog, úgy felizgatni a pasit, hogy közben nem csinálhatsz vele "semmti", és ő sem veled...:)

De ha nagyon szeretnéd akkor csókolgasd a nyakát, simogasd a tarkóját, ülj az ölébe és szorosan öleld át... az én barátomnál ezek mindig beválnak. :)

2008. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat ;)
2008. okt. 11. 12:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!