Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinálsz a nyelveddel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz a nyelveddel, miközben orálisan elégíted ki a pasidat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom mondani, mit szeretek :D

Ha közben nyalogatja a végét.

Ja és bő nyállal, szűk szájjal!

2008. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Néha elharapom...xD

Na jó nem! Hát, úgy szeretik a pasik, nagyon sok (de persze nem mind) ha bő nyállal csinálod, szóval akkor itt a megoldás! :)

2008. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Körbe körbe nyalogatom úgy hogy közbe a makk a számba van.
2008. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
mintha smárolnék a farkával, vagy tövig bekapom (próbálkozom:)) és a heréjét nyalogatom, miközben a torkom végén van a makkja. vagy kézzel-szájjal egyszerre. nem volt még rám panasz:)
2008. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
hogy tudjátok tövig bekapni:S? én nem tudom teljesen,pedig nem nagy van neki,és mikor próbálkztam,öklöndöztem majdnem:)de ő ezt nem tudja:P
2008. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát, én sem értem, hogy az istenbe kapják be egyesek a pasijaik farkát tövig...

Az a lényeg, hogy nyalogasd a nyelveddel közben és tuti jó lesz neki!

2008. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak szól, ha a szemed felé repül minden, és tudod, hogy nem esik bele, egy idő után megtanulod, hogy nem kell becsukni. Na ez ugyanolyan, hogy egy idő után hozzászoksz, és nem jön rád az öklendezés. Én mikor dokinál voltam, és a torkomat nézte meg, úgy hogy azt a fapálcát teljesen hátranyomta a torkomba, nem is éreztem. Megis kérdezte, hogy nem zavar? én meg mondtam, hogy nem. Ha lenyúlsz kezeddel a torkodba, akkor se biztos öklendezel. Én rossz bulémiás lennék, mert nem tudom meghányatni magam.
2008. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát köszönöm ezt a kiselőadást, mert most már tudom a választ legalább! :)
2008. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Aztat szeressem ha Arankám szopja szíjaa jau bűnyálal hójajjj.. lehet vidéki vagyok és szőrös a farkam de imádom dikee!!!!!!
2009. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!