Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex után miért vagyok éhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után miért vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem magamon (lány vagyok), hogy együttlét után mindig éhes vagyok, és ez valahogy összefüggésben van az orgazmusommal. Ha mondjuk csak 1 vagy 2 szer megyek el, akkor kicsit vagyok éhes, de ha mondjuk többször, akkor meg szinte farkaséhes vagyok. Nem birom ki és ennem kell.

Ez mitől lehetséges, és más is tapasztalta már?

Köszi a válaszokat!


2008. okt. 10. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A szex nagyon jó kalóriaégető.Ha sokat szexelsz,sok kalória veszik el,amitől éhes leszel.Fogyókúrának nagyszerű:)))

2008. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kimerülsz.
2008. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a párommal sex után mindig kipakoljuk a hűtőt,a megismerkedésünk után híztam 8 kg-ot!Nem tudom miért,de mi is mindíg éhesek vagyunk!
2008. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, energiát veszítetek az orgazmussal. Akárcsak emésztésnél (akkor meg elálmosodsz).
2008. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!