Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám szájjal kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám szájjal kielégíteni kezdő barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőm kezdő még, soha nem próbálta magának sem.(maszti)

szájjal szeretném kielégíteni, de soha nem sikerül eljuttatnom a csúcsra. (meg szokta engedni h csináljam neki, de különösebben nem rajong érte) Tudnátok adni pár tanácsot?


2008. okt. 10. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a bibi,hogy ezt nem nagyon tudod elrontani,ha nem megy neki az nem azért van mert te rosszul csinálod.Inkább azért mert nem szereti.Ne erőltesd,mert nem kötelező azért mert ez másoknak jó szokott lenni.Máshogy el tudod juttatni acsúcsra,v azért próbáljátok mert ez az utolsó megoldás?Ha máshogy megy akkor ezt hagyjátok./nekem van így orgazmusom de mégsem rajongok érte./
2008. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
máshogy sem megy az a baj :/
2008. okt. 10. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna akkor nagy fába vágtad a fejszédet,mert ahogy olvasom a lányka még kicsit konzervatív is.Nem is tudok erre mit mondani,csak annyit,h nagyon szereted ugye,türelmes vagy ugye,nem akarsz erőltetni semmit ugye?Bujjatok össze igény szerint,ne görcsöljetek semmin,és előbb utóbb felengedtek annyira hogy jó lesz ez.Én is így kezdtem 15 éve,amikor már nem voltam szégyenlős a pasi előtt,és el tudtam engedni magam,egyszer csak összejött!
2008. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először talán a saját testét ismerje meg, addig amíg azt sem tudja, hogy neki mi a jó, hogy várhatná el, h más tudja?
2008. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fedezzétek fel egymást, és próbáljatok ki sokféle dolgot. Persze csak azt, ami tetszik - szépen, fokozatosan. Ha szégyellős, akkor nem pont szájjal kéne kezdeni... félhomály, esetleg takaró... ha így megjön a kedve, utána már nem nagyon lesz gond, később sem!

A lányoknak különösen fontos az, hogy el tudjanak lazulni. Talán még fontosabb is, mint hogy hol simogatod.

2008. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Itas vele egy minimális bort és tegyél fel valami lasú szöveg nélküli zenét, hogy teljesen ellazuljon. Tudasd fele 100× hogy szereted és ő a legszebb és kívánod és stb. ettől biztos lazább lesz és éreztesd vele, hogy vigyázol rá!
2008. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!