Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmmel csak hétvégén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel csak hétvégén szoktunk szexuálisan együtt lenni, és ma kijelentette, hogy most neki nincs kedve, meg nem kell azt minden hétvégén. Mi lehet a gond? Barátnőm nem kíván engem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Beszéld meg vele. Mi sajnos nem tudjuk.
2008. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Lehet h csak a mikulás bácsi van nála....
2008. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

ilyen nincsen h nincs kedve. vagy menstruál, és titkolja mert szégyenli. De lehet h meg bántottad! nekem volt egy fium akivel hasonló elyzetben voltam, ritán jutottunk ágyba, de én már alig vártam azt a helyzetet, és meg örültem érte, a buszon meg a suliba is, kishijján letéptem a gatyót rola! ugy h deritsd ki ah mi van vele lehet az is h fájt neki az utolso és azért, vagy látott egy mutogatos bácsit és elment a kedve. sok fajta oka lehet! ha van még kérdésed ird meg nekem személyesen és én válaszolok neked! lelek-merek@freemail.hu

az oldalam ami még készül: segitseg.oldal.biz

2008. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neki nem az fontos szexeljen veled minden hétvégén, hanem csak hogy "veled" legyen. Törődj vele ilyenkor is sokat, csinálj valami jó kis programot,menjetek moziba,sétáljatok vagy maradjatok otthon nézzetek meg egy filmet bújjatok össze és örüljetek egymásnak. És lehet hogy közben megjön a kedve a szexhez és nyert ügyed van.
2008. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
MEGCSAL
2008. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy egyből a legrosszabbra kéne gondolnod(nem kíván stb.)Mivel csak hétvégén tudtok szeretkezni ezért megértem, hogy neked nagyon fontos-persze neki is, de nem vagyunk gépek és az nem törvényszerű , hogy hú szombat van és rohanjunk az ágyba.Valószínű nem volt kedve hozzá, vagy csak jól esett neki volna összebújni veled, újra érezni a kezdeti varázst.Szerintem légy vele megértő és soha sem tudhatod, hogy egy összebújásnak-nevetésnek-filmnézésnek mi lesz a vége.Lehet pont aközben kíván meg.De ha ez téged nagyon zavar akkor beszéld meg vele
2008. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Szia.Szerintem nincsen semmi gond.Annyi az egész hogy akkor pont nem akarta a szexet.Ezen ne kezdj el agyalni, hogy most miért nem akarta.Ne vond kérdőre mert abból csak veszekedés lesz és esetleg a jövőheti is elmarad :D Ha tényleg nagyon zavar akkor kérdezz rá óvatosan hogy mi a gond. Amúgy meg légy figyelmes és ha a barátnőd nem akarja a szexet, akkor ne erőltesd,lényeg hogy mindig legyél vele nagyon figyelmes. Hidd el értékelni fogja. Sok sikert
2008. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
de igen is lehet olyan h nincs kedve! miért ne lehetne? (mondjuk nekem sztem még nem volt olyan..) de simán lehet ha emg nicns kedve ne erőltesd emrt neki csak rosszabb lesz! igaza van h nem muszáj mindig
2008. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet olyan, hogy nincs kedve, és ne erőltesd, mert akkor még a jövő HAVI is elmaradhat. És még az is lehet, hogy közben tényleg csak összebújni akart.

De próbáld meg megbeszélni vele.

2008. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az is lehet h megjött neki és fél elmondani ...ugyhogy ne aggódj...próbáld kedvesen felfogni és kedvesen, őszintén megbeszélni vele... ne a farkad irányítson hanem a szíved...
2008. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!