Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feltétlen szükséges fürdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlen szükséges fürdeni szeretkezés után?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de én igazából azt szeretném tudni hogy el lehet e valamilyen fertőzést kapni ha én nem fürdök le közvetlenül után mert erre nincs is túl sok lehetőségem mert hogy egy nap többször is együtt vagyunk és akkor az úgy eléggé zavarba ejtő ha a párom szülei látnak kimenni egy nap többször is fürdeni!! Tudom hogy nem túl higénikus de a barátom van hogy megmossa hisz neki sokkal egyszerűbb !! hát másképpen sajnos nem lehet megoldani viszont mikor hazajövök este azaz első hogy megfürdök !! (lány vagyok)

u.i: ne nagyon nézzetek le csak az ember hall ezt azt és szeretnék a végére járni :)


2008. okt. 10. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szó sincs arról, hogy "feltétlen szükséges".

a fürdés nem óv meg az esetleges fertőzéstől.

ha nem -vagy csak nehezen- oldható meg a fürdés, akkor nyugodtan el lehet hagyni, ha zavar hogy kifolyik az "anyag", elegendő a papírzsebkendő használata is. esetleg az okzhat némi kellemetlenséget, hogy a szeretkezés során a testetek összeizzad - de ez csak kellemetlenség...

2008. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel a gonddal.Fertőzést nem fogsz kapni meg ilyesmi.A tisztaság miatt kéne mosakodni,meg hogy ne legyen büdi.
2008. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen zsepit szoktam használni természetesen amíg kijön a cucc de akkor megnyugodtam hogy nem lehet elkapni semmilyen fertőzést :)
2008. okt. 10. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De el lehet, bár maga a fürdés csak elég kevés dolog ellen véd meg, mert ugye a durva cuccok nemi szerven belül fertőznek.
2008. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok a zsepinél jobb megoldást:)-intim törlőkendő-nedves törlőkendő.Nem kell kirohangálni és a zsepinél százszorta többet ér ilyen szempontból, meg kicsit fel is frissülsz:D
2008. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem túl jó belegondolni,h.a szülök tudják kb.h.mikor szexeltek:)furi lehet!na de mind1....

Szerintem aktus után néhány percig ülj mondjuk egy törölközöre amig kifolyik a cucc!utána pedig a legegyszerűbb intim törlökendőt használni!

2008. okt. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sose kaptam semmilyen fertözést ,és nem szoktam fürödni utána élvezem ,hogy bennem van a teste nedve...De mindennapp tisztálkodom amugy
2008. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzésektől az óvszer véd meg. Fürdeni azért kell, mert ha jó a szex, akkor megizzadsz, szétkenődnek a nedvek stb. Ha téged ez nem zavar, akkor felöltözhetsz utána, de ha lehet ne menj társaságba fürdés nélkül, mert érezni fogják rajtad a szagokat. A spermának is van egy sajátos szaga, és idővel egyre büdösebb.
2008. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell fürdeni szex után, hacsak nem a sárban csináltátok.
2008. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!