Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért élvez el ilyen gyorsan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez el ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a srác akivel szexelek gyorsan elmegy de csak velem. Mondta hogy mikor mással volt együtt nem ment el ilyen gyorsan mint velem. Az miért lehet ?

2017. febr. 22. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Túl jó vagy neki:D
2017. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hazudott tuti mással is gyorsan végzet csak erre senki se büszke hogy 1-2 percig bírja :D
2017. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 shadow20 válasza:
Biztos nagyon felizgul tőled. Pihentesd pár percig az első lövés után majd jöhet a következő menet! Adj neki egy kis erősítőt (kamagra).
2017. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !

Nem hiszem hogy hazudott volna nem tudom.

De nem birja sokaig akkor az attol lehet hogy felizgul tőlem nagyon ?

2017. febr. 22. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb mennyi az a gyorsan?
2017. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha én is azt mondom hogy mással nem mentem el gyorsan és megduglak és veled elmegyek gyorsan akkor istennőnek fogod magad érezni? :D
2017. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

kb 10 perc.

és mondta hogy akikkel eddig együtt volt nem volt ilyen mint velem.

2017. febr. 22. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a 10 perc nem számít annyira gyorsnak. Oké, van aki 30 perces menet után panaszkodik, hogy milyen gyors volt a pasi. Sokan meg avval jönnek, hogy náluk 1-1,5 óra az alap. Hát egészségükre... Alapvetően hülyeség perceket számolni, nem időmérő edzés ez. Az a cél, hogy mindkét fél kielégüljön. Ha ehhez 2 perc kell akkor annyi.
2017. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
minden fiú ezt mondja aki nem birja sokáig ezt hidd el
2017. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos voltam benne, hogy megjegyzést fűz majd hozzá valaki aki nem lát tovább az orránál 😁 Olvasgass akkor utána, hogy szexológusok, szexuálpszichológusok hogyan vélekednek erről. A személyemet érintő célzásodra meg annyit mondanék, hogy addig szoktam bírni ameddig a partnerem el nem élvez, legyen ez 3 perc vagy 20, utána már nem tartogatom sokáig, mert minek... Szóval szerintem nem küszködök ilyen problémával.
2017. febr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!