Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Gáz ha kb. 0,5 mm-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz ha kb. 0,5 mm-es sötét szőrzet van a seggemen?

Figyelt kérdés
Vannak amolyan sötét pihés szőrök máshol is és a seggemen is olyan pihe szerű, de olyan 5-6 mm-esek. 18 /L.
2017. febr. 24. 14:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem, hogy ott nagyon szar leszedni.. Mert fáj..de nagyon..
2017. febr. 24. 14:14
 2/11 tttssj ***** válasza:
0%
Biztos, hogy anyira sötét, hogy nagyon látszik. Mert, ha igen akko gáz.
2017. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Engem zavarna szerintem ha látszik, igen. De biztos lelehet szedni pl. borotvával és úgy lehet nem fáj annyira. Ezt megtudja tenni akár a leendő barátod is és nincsen probléma. :)
2017. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Elég gáz.
2017. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben. Engem nem érdekelne. Olyan nő meg férfi sincs a világon akin ne lehetne valami kivetnivalót találni.
2017. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fekete hajú csaj vagy?:)
2017. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most lelőjem a poént, hogy minden nő szőrösödik, és igen ott lent is? Ha valamelyik fiú ezt gáznak találja, akkor nyaljon sót. Előbb nézze meg a saját lyukát és aztán fanyalogjon, az se lesz szebb látvány, megsúgom.

Én is borotválkozom, én nekem is fáj, mert borzasztó érzékeny a bőröm és hozzá elég erős a szőrzetem, sok helyen. Erre mondják azt hiszem, hogy a szépségért szenvedni kell. De azért van egy határ, te döntöd el, hogy neked hol és a többi meg le van tojva.

2017. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha különben jó alakod van! f.
2017. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kép?
2017. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem küldök.. Am meg nem fogom borotválni, mert attól csak rosszabb lesz. Epilálni szoktam, szerintem megoldható csak fájdalmasan. Hát olyan sötét barna, hogy az ember azt hinné fekete. És világos a bőröm is. És köszi női társaimnak a támogatást!
2017. febr. 25. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!