Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex volt csak, de most akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex volt csak, de most akkor mit akar a fiú barátom?

Figyelt kérdés

Nem rég vesztettem el a szüzességemet a legjobb barátommal.

Nem érzek többet iránta, nagyon szeretem, de nem vagyok szerelmes.

Sokat voltunk együtt, már évek óta ismerem őt.


A lakásán feküdtem le vele. Megbeszéltük, hogy mi lesz. Mármint én vele szerettem volna elveszíteni, mert nem volt még soha barátom és a fiú barátom volt az egyetlen akivel ezt eltudtam képzelni, mert vonzónak tartom és szeretjük is egymást. Nem akarok párkapcsolatot, lósz...rt nem tudok nyújtani. Nem is erről akarok most írni. Amikor lefeküdtem a barátommal, utána még szexeltünk egyszer. Nagyon örülök, hogy figyelmes volt és törödő. Fájt, tudom, hogy bénáztam is, de nagyon kedves volt velem és szeretet teljes volt. Kötődöm hozzá.


Utána nem beszéltünk a szexről, nem is akartam többször szexelni vele, mert nem a párom és szexkapcsolatot sem akartam.


A barátom most kicsit megváltozott.

Mintha többet akarna velem lenni és féltékenykedne. Nem tudok rajta kiigazodni.



Elöző héten elmentem a fiú haverjaimmal hamburgerezni.

A barátom kettő üznetet hagyott nekem. Hogy miért megyek el a fiúkkal kajálni, és őt miért nem hívtam meg?


Amikor találkoztunk a városban és beszélgettünk, megfogta a kezemet. Amit hagytam neki, de mondjuk nem szokott ilyet csinálni. Mégis akkor természestesnek tűnt.


Minden este ír nekem üzenetet, megkérdezi, hogy minden rendben e, milyen volt a napom? Csak ez azért is furcsa, mert mindennap találkozom vele, mert együtt töltjük a szabadidőnket.


Egyiknap adott nekem virágot. Ami megintcsak meglepett és tisztára bevörösödtem, annyira nem tudtam mit mondani neki a köszönömön kívűl. Váratlanul ért nagyon.


Amikor felmentem hozzá akkor filmet néztünk és eddig nem éreztem magam feszélyezve, simán elkényelmesedtem a kanapén és nem zavartattam magam. Most meg odajött hozzám és a hátam mögé akart feküdni. Széles a kanapé, de így azért teljesen hozzám simult a testével. Akkor ott nem tartottam ezt furcsának és bólintottam, hogy persze, lefeküdhet mellém. Aztán néma csönd következett, meg amikor rám rakta a kezét. Akkor azért felültem és inkább a földre ültem.


Van egy haverom akit csak fél éve ismerek. Vele az uszodában ismerkedtem meg . Együtt mentünk úszni pénteken. A barátom ezt is tudta és már kora reggel olyanokat kérdezett, hogy mindenképp menni akarok edzésre? A haverom is jön velem? Mikor látjuk egymást és ilyesmi.


Voltam vacsorázni a haverommal egy étteremben. Ott majdhogynem kikelt magából. Rámförmedt! Mert nem is foglalkozok vele, lesz...rom,hogy ő mit érez, kihasználtam őt, érzéketlen vagyok, mindenki fontosabb nekem a barátságunkba meg belesz....rok


Most mi a gondja van? Nem tudom miért viselkedik így?

Nagyon szeretem őt, én is érdeklődöm felőle. Ugyanúgy viselkedek vele mint mindig. Ő viszont amióta szexeltünk más lett. Minden zavarja, kérdezősködik és nagyon megbántott azzal, hogy azt mondta én őt kihasználom csak és érzéketlen vagyok. Pedig én mindig próbáltam kimutatni a szeretetemet és számíthat rám. Nagyon szeretem,kedvelem, nem is tudom nélküle elképzelni a holnapot. Imádok vele lenni, iszom a szavait, mindig hallgatok rá, felnézek rá, támogatjuk egymást, sokszor megnevetett, van amikor az egész hétvégét együtt töltjük és moziba megyünk, sétálunk, elszoktam menni az box edzéseire is. Amikor a lakásán vagyok az a legjobb. Minden este társasozunk, vagy órákig beszélünk. Nagy mester szakács, van amikor csak leülök a konyhába és nézem ahogy ügyeskedik. Szeretem őt!!! És nem értem miért volt olyan mérges. Amikor megakartam vele beszélni ezt, leintett és bocsánatot kért. Nem is mertem megszólalni, szánalmas, de már lefelé konyult a szám. Velem nem szokott ilyen rideg hangnemben beszélni


Nem értem a viselkedését.

Szerintetek mi lehet a baj(a)?


Én először azt gondoltam, hogy lehet többet akarna tőlem. De sokszor elhesegettem ezt, mert tudja, hogy csak barátok vagyunk és 5 éve ismerjük egymást. És amikor szexeltünk, számtalanszor átbeszéltük, hogy nem fog megváltozni semmi. Barátok maradunk, meg minden. Meg aztán ő neki egy igazi nőre lenne szüksége. Az eddigi barátnői is a hűha kategóriába tartoztak/ nem csak a külső miatt. De én pl nem jogász leszek, nem pedagógus akarok lenni, nem vagyok okos, hiába bújom a könyveket sokat és járok külön tanárhoz a munkám mellett. Nekem nincsen pasim, nem volt soha. Egyedül a barátom az aki mellett felmerek oldódni,amúgy nem megy a barátkozás és csak pár haverom van. Barát csak egy - az is ő!


L



2017. febr. 26. 20:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ilyen buta vagy? Belédszeretett. Egyértelmű.
2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de szerintem kivan zárva, hogy belémszeretett. Majd pont azután, hogy lefeküdtem vele és bénáztam. Nem ez így abszurdum. Meg ő és én? Én eltudom képzelni, mert szeretem és vonzódom hozzá. De barátként tekintek rá még mindig. Nem vagyok szerelmes. Ő sem! Azt azért mondta volna.
2017. febr. 26. 20:52
 3/42 A kérdező kommentje:

Mégsem értem a kirohanását és a viselkedését?

Nem értem mire gondolt amikor azt mondta kihasználom őt és stb.

2017. febr. 26. 20:53
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
De, beléd szeretett. Tök egyértelmű. És te is belé, hiába nem vallod be magadnak se.
2017. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Beledszeretett. Ahogy beszelsz róla , ahogy mar szinte rajongsz érte abból az jön ki hogy te is szereted es nem csak baratilag , csak egyszeruen nem vallod be magadnak. Szerintem ot nem erdekli hogy nem leszel jogasz vagy stb. Az miatt szeret ami vagy. Ezt vagy elfogadod , vagy nem. Veled akar lenni. Gondolj bele. Olyan kincset adtal neki amit masnak nem tudsz. Beszeld meg vele , mert igy neki rossz. Szerintem probaljatok meg egy kapcsolatot. Tudod hogy milyen , mit szeret mit nem. Kiismerted 5 év alatt. Ha ennyire szereted hat hajra !
2017. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Basszus hát belédszeretett.Nem attól szeret valaki a másikba mert bénázik az ágyban vagy mert olyan jó.Eddigis jól éreztétek magatokat és gondolom mivel jó volt a szex neki így azthitte hogy te többet is szeretnél.A kihasználást úgy értette hogy csak a szex miatt töltöttél vele éjszakát és mást nemakarsz.
2017. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Na ne már..


Bénáztál.. Igen és? Szűz voltál, a férfiak nagy része meg imádja "tanítani" a lányokat.


"Mert nem is foglalkozok vele, lesz...rom,hogy ő mit érez, kihasználtam őt, érzéketlen vagyok.." - Talán azért mondta, mivel ő szeret, te meg nem viszonzod.


Szerinted kik szoktak ennyire féltékenyek lenni, ha egy lány más fiúkkal is találkozgat? Na, leesett már?

2017. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kerdezo! Írj egy uzenetet es kivesezhetjuk a temat ! De a lenyeget mar leirtam. 52%os valaszolo vagyok.
2017. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes beléd, 100%. Ő meg azt hiszi, te is.

Ha tényleg szereted - ahogy írtad - akkor ne húzd tovább szegényt. Szerelem az még barátok közt is kialakulhat előbb-utóbb. Azt viszont nem értem, mi az, hogy igazi nőre lenne szüksége? Te nem vagy az? Szerintem neki igen, sőt te vagy A NŐ.

Tisztázd vele, ha viszont te nem akarsz többet, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Az ő szemszögéből már nem lesztek sohasem "csak" barátok.

2017. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: Igen már leírták fent, s igen te is leírtad a válaszodban.... Íme a két sor amit írtál:

"... Minden este társasozunk, vagy órákig beszélünk. Nagy mester szakács, van amikor csak leülök a konyhába és nézem ahogy ügyeskedik. Szeretem őt!!! És nem értem miért volt olyan mérges...."


Ott van a három felkiálltójel előtt.


Az a srác aki ilyeneket tesz egy lánynak, az nem csak barát az többet akar. Te még szexeltél is vele, s tudod, hogy jó vele lenned, élvezed a társaságát, szex is volt/lesz vele. Mi ez ha nem egy kapcsolat már most is??? Bizony... rossz hírem van: ez már most is az. Mi az hogy nem tudsz neki semmit nyújtani, már most is azt teszed: ott vagy, kedves vagy, nevetsz vele, szexelsz vele. Bizony... ébresztő...


Ami inkább aggasztó, hogy az a féltékenykedése. Na abból lesznek gondjaitok, mert ez meg fogja mérgezni az életed, nem is kicsit. Vagy vele vagy a többi haverjaiddal. Mert tiltani fog tőlük ha "hivatalosan" is összejöttök vagy mindig ott lesz veled, s ez lesz sok a többi barátnak.


A helyzeted bonyolult, de ez nem húzható sokáig. Vagy beszélsz vele, hogy mi lesz veletek vagy csak simán eltűnsz az életéből. A régi már sose lesz.


OFF: egyébként épp szerepcserében vagytok, mert a lányok szoktak ilyen hisztit csinálni miután barátságból megfektették őket. ;)

2017. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!