Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbálta már azt, hogy a párjának megnyalta a segglyukát?

Figyelt kérdés

Mert én ki szeretném próbálni, de félek felhozni a páromnak. Lányok, fiúk vélemény? Kinek milyen tapasztalata van?


Előre is köszi :)


2017. márc. 2. 18:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
annyira jó, hogy ennyi tapasztalt embertől tanulhat az ember :)
2017. márc. 2. 19:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen nőiesen tetted fel a kérdést......
2017. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem sose jutott volna eszembe.

Párom mindig csinalta nekem aztán ő kérte, hogy én is csináljam neki, kipróbáltam, nem volt semmi extra, de neki nagyon tetszett

Azóta is csinaljuk :)

L

2017. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy biztos! Ha félsz felhozni, akkor ne is hozd fel. Punci nyalás közben olykor olykor nagyobbat nyalsz, és oda is nyalsz. Aztán ha nem tiltakozik és tetszik neki, akkor behatóbban elkezded nyalogatni.

(Ja, és egy idő után tényleg szó szerint behatóbban;-)

2017. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valaki biztos én nem
2017. márc. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!