Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, szexelnétek egy nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexelnétek egy nagy plüss állattal?

Figyelt kérdés

Ez mennyire perverz fantázia, hogy valaki kipróbálná mondjuk egy nagy macival akire fel van szerelve mondjuk egy vibrátor vagy egy műfarok?

Ha senki sem tudná meg és minden adott lenne, kipróbálnátok egyszer?



2017. márc. 14. 10:44
 1/8 anonim válasza:
49%
Nem próbálnám ki O_o
2017. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiukat is kérdezzük meg: fiúk, ti megdugnátok a plüssmacit, amire művagina van szerelve? :-))
2017. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért ennyire beteg nem vagyok XD

nem vonzanak a plüss macik, őket csak ölelgetni szeretem, és tea délutánosdit játszani velük.


18/L

2017. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom nem a legáltalánosabb fantázia, csak kíváncsi vagyok, hogy ha a macira fel van egy vibrátor csatolva és a lány egyedül van otthon, akkor talán beindul e a fantáziája...
2017. márc. 14. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

plüss fless és elég állat :D

2017. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon beteg vagyok de erre még nem gondoltam. Köszi az ötletet kipróbálom

L

2017. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? :D Egyszer élünk!
2017. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
magamtól nem gondoltam volna ilyenre, de láttam már ilyen videót. Meg olyat, hogy a fickó volt beöltözve valami óriáspandának.
2017. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!