Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érzelmek csak szex után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek csak szex után?

Figyelt kérdés

Van egy srác én mondtam neki bejön nekem aztán elkezdett ennek örülni és azóta nyomul rám. Mindig mondja és làtom is mikor találkozunk hogy sokkal jobb kedve lesz mint volt. Bemutatott nagyjából a szüleinek. Folyton eljön értem kocsival. Na ezzel eddig nem is lenne gond de én már kb szerelmes lettem belé, neki pár hete lett vége a kapcsolatnának. Mondtam neki a részemről lehetne kapcsolat de ő mèg várni akar vele meg olyanokat mondott sok mindent ki kéne együtt próbàlnunk mielött össze jövünk. Szexre is mindig célozgat, azt akarja aludjak náluk.

Ez meg is történt mert mind a ketten akartuk valamilyen okból meg hát kivàntuk egymást. Azt mondta pár nappal elötte, hogy ő csak olyan csajjal tud lefeküdni aki iránt érez valamit. Meg olyat is hogy ha lefekszünk akkor tuti belém fog szeretni (addig csak bejöttem neki, mondta szeret velem lenni). Miután lefeküdtünk másnap màr mondta hogy adna egy eselyt nekünk meg szerelemre utalgatott..


Szerintetek úgymond csak kihasznált (bár én is akartam a dolgot szóval annyira nem az), vagy ki akar használni (pl szexkapcsolat) csak nem mondja ki tisztán? Netán tényleg elkezdett érezni irántam valamit?


18L



2017. márc. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi de nem értem hogy most még találkoztok vagy azóta nem is keres?
2017. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma lehetséges találkozni fogunk (a dolog a héten történt). De kicsit megváltozott a kapcsolatunk. Azt mondja ne aggódjak jó híre van számomra:
2017. márc. 17. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ledumálta a bugyidat s még egyszer meg akar fektetni és annyi lesz. Tipikus sztori amit írtál, hülyített, megdugott, lenyelted, most még egyszer, mert jó a tested s kész. Ha akart volna valamit, akkor randiztál volna vele, s nem "talán" majd belédszeretek lett volna a duma.

Ok, lehet rám haragudni, de így 40 évesen, férfiként, hidd el láttam már ezt-azt.

2017. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Na? Volt találkozó? Mi lett a vége?
2017. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!