Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, titeket ez nem zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket ez nem zavar kicsit sem?

Figyelt kérdés

Feltéve, ha már elgondolkodtatok rajta.

Arra gondolok, hogy évek óta folyamatosan azt látom, és tapasztalom, hogy milyen könnyű a nőknek randizas, párkapcsolat "kereses" téren. Szinte semmit nem kell tenniük, csak várni, hogy kapjak a bokokat, üzeneteket, és választani... ezzel szemben ha megnezzuk, hogy egy férfinak mit kell tennie, főleg, ha nem egy szépség, (ebben az esetben persze egy nőnek sem biztos, hogy olyan könnyű..) akkor aztán teperhet, és persze ember árt, ha a folyamatos visszautasitasok után is megtartja az önbizalmat, amit persze saját magának kell valahonnan felepiteni. Szóval szerintem ez fiúknak elég nagy szívás azért. Főleg, ha nem vagy egy magabiztos, határozott, jóképű egyed. Ha fiú vagy, és nem kezdemenyezel, próbálkozol, töröd magad, nagy esélyed van, hogy szingli életet fogsz élni. A volt barátnőm is, amint jött egy jobb lehetőség, le is váltott rá. És egy másik dolog, a meg csalás kérdése. A nők sokszor rohadtul féltékenyek, ezt sem egészen értem. Ha egy férfi nem teher, próbálkozik, egy nő sem valószínű, hogy rá fog mászni. Na de fordítva?... Nos, én nem vagyok kifejezetten csúnya, amolyan átlag színvonal, de azóta a kutyának sem kellettem, még akkor sem, ha próbálkoztam. Így hát nagyjából hagyom is az egész témát, és megprobalok egy boldog szingli életét élni. És bár én már ezzel "megbaratkoztam", azért érdekelne, hogy ezt esetleg csak én látom így, vagy mas is hasonlóan gondolja-e esetleg?


2017. márc. 23. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nőként a három kapcsolatomból kettőért igen is tepernem kellett. Egyáltalán nem úgy ment a dolog, hogy jöttek a jelentkezők, én meg válogattam....
2017. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem zavar (amúgy a a nőknek is megvannak a maguk problémái).


[link]

2017. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ramone ***** válasza:
29%
Ez a természet rendje... Akinek nincs tőke talpraesettsège nőt szerezni magának az ne is szapprodjon.. az emberiséget mindig is az alkalmazkodokèpessège tartotta èletbe.. ha nem tudsz alkalmazkodni a modern nők elvárásaihoz akkor bizony minden téren kevés vagy ...
2017. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos ez így van, haver. A nők többsége számító dög, aki egyből lelép mellőled, amint akad egy jobb parti. De legalább hamar kinyílt a szemed. Most már több csalódás nem fog érni.


Ez így megy már egy jó ideje ebben az emancipált világban. A nőnek, azon kívül, hogy legalább "kinézzen valahogy" semmi dolga nincs. Ha már kinéz valahogy, kedvére válogathat a kérők közül, akiknek viszont irreális elvárásoknak kell megfelelniük ahhoz, hogy elnyerjék a hercegnő kegyeit. Jóképű, humoros, gazdag, sármos, családszerető, állatbarát, intelligens, tanult, udvarias, tehetős, előzékeny, sportos, káros szenvedélyektől mentes, stb-stb, hosszan sorolhatnánk. Ez van. Nekem hála égnek sikerült egy normális partnert találni, aki a hibáimmal és hiányosságaimmal együtt is elfogad. De jó pár évem és a nőkbe vetett minden hitem és tiszteletem ráment, mire megtaláltuk egymást.

2017. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
@Ramone hát ez a probléma, hogy alkalmazkodni kell... amúgy szaporodni egyébként sem fogok, az már fix.
2017. márc. 24. 05:51
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 mindent leírt. Sajnos ez van.
2017. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos... szerencse, hogy megvagyok nők nélkül is... a szingli élet a nekem való én úgy érzem
2017. márc. 24. 09:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2017. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit több tapasztalattal majd rájössz, hogy a nők élete sem csupa móka és kacagás, szex és párkapcsolatok terén sem.
2017. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek meg vannak a maga problémái. De egyértelmű, hogy a férfiaknak sokkal nehezebb. Nem vagyok már kölyök, van tapasztalatom.
2017. márc. 24. 11:25
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!