Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat többet mint barátság?

Figyelt kérdés
Nos van egy lány 22 eves es elhivtam hogy lenne kedve osszefutni valamikor? (Elotte 1hete ismertem ritkan beszeltunk). Azt mondta sajnos nincs ideje de amikor lesz szolni fog...azota gyakran latjuk egymast es beszelgetunk mindig mondja hogy majd gyere oda hozam beszelgetni es jol elvagyunk sok a kozos erdeklodesi korunk ez tartmar 1hete. Es hozzateszem igazat mondott mert sokat dolgozik hogy fizese a sulit+tanulas. En ugy érzem hogy kedvel engem. Meddig eri meg probalkozni?

2017. márc. 23. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ha kedveled, ne add fel 1-2 hét után, nem ilyen gyorsan történnek meg az ilyenek sokszor, szóval léhógy kitartó, mert a leírásod alapján simán lehet több is
2017. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!