Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fizetős lánynál hogyan megy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lánynál hogyan megy?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy elmegyek egy fizetőshöz.

Illik beki bemutatkozni? És ha igen, akkor egy puszi vagy le is lehet kapni?

És utána mondom neki, hogy mit akarok és elkezdi?

Sose voltam még fizetősnél.


2017. márc. 23. 22:50
 1/4 Ramone ***** válasza:
23%
Virágot kell vinni neki és munkahely igazoló papírt hogy tudja hogy tudsz fizetni
2017. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ,irányítani fog, ne legyél vele bunkó,majd alakul.

Én is szoktam fizetni ha egy jó sz.pást szeretnék,nem kell nagy dobra verni.37F

2017. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Felhívod, mondod neki "Szia, Laci vagyok, rosszlányokon láttalak, érdeklődni szeretnék." Ő elmondja mennyi az annyi, mit lehet és mi nem. Megbeszélitek, hogy te nagy vonalakban mit szeretnél. Megbeszéltek egy időpontot. Kapsz egy címet, általában csak utca. Ha ott vagy, felhívod, mondja a házszámot, kapucsengőt. Felmész, mondod "Laci vagyok, tegnap beszéltünk". Puszi-puszi. Gyorsan lexikáljátok mit szeretnél. Elmész a fürdőbe, megmosod magad (a füled mögött is). Visszamész. Action. Ha marad idő megmasszíroz, vagy ha megizzadtál zuhanyozhatsz megint. Előre megbeszélt összeget az éjjeli szekrényen vagy valahol szem előtt hagyod. Puszi-puszi, hazamész. Nagyjából ennyi.
2017. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Stimmel, mondjuk én általában azonnal szoktam menni (fél órával később, szal ha rám jön,csak akkor).

Pénzt általában előre kérik.

Míg lezuhanyzol, el is rakják.

Mondja majd a menetrendet, mondhatod neki, hogy először mész, mindnek van rutinja első látogatóknál is.

2017. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!