Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mert teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mert teljesen felcsúszott análisan a vibrátorom?

Figyelt kérdés
Ugyannyira, hogy nem látszik ki a vége. Persze ez nem olyan vastag, mint a normál, hanem vékonyabb vibrátor és teljesen gumiból van. 17 éves csajszi vagyok és nem merek orvoshoz menni, mert félek hogy kinevet. Lehet ettől még vmi nagyobb bajom? Ma nem is mentem suliba, anyu nem tud róla, már vettem be hashajtót, hát ha segít. lécci aki tud segítsen, plízz!
2008. okt. 14. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Utána nyúlsz. Hashajtó valszeg segít, de dokinak nagyon gyorsan kellene látnia, ha nem jön ki.

Amúgy csak ezért hiszem el, h nem kamu, mert nőgyógyász ismerősömtől ennél sokkal durvábbakat hallottam.

2008. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

A témában érdekességként mindazoknak, akik odavannak az anális akciókért:

[link]

2008. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem szélesebb mint egy normál széklet lehet hogy kijön a hashajtóra.Akár még várhatsz is 1 napot,nem okoz gondot,de ha nincs tőle székleted,és nem jön ki,akkor sebész kell.Próbálkoshatsz utánna nyúlással is,az is eredményes lehet.Én is láttam már ilyesmiket.
2008. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
hát ez durva. sztem menj orvoshoz, és mi van ha a hashajto annyira eros lesz,hogy majd szét durransz, de nem tud majd kijonni a cucc a vibrátor miatt? akkor szétrepednek a beleid...aztán már csak áso,kapa!szal menj DOKIHOZ!!!!!
2008. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Na várj csak ez ha nem az átlag akkor gond nélkül ki kell tudjad nyomni mintha simán klotyón volnál, mert az ottani izmok elég erősek ahhoz. Székrekedéskor is kb így működik h egy erősebb tolás aztán megindul. Márpedig gyakran sokkal nagyobb tud lenni a széklet mint egy ilyen cucc, vagy lehet h csak én zabálok túl sokat?! Ha valaki csak félig tolja fel annélkül h hozzányúlna akkor is ki tudja nyomni magának, de ha végképp nem akar akkor a zuhany csövét rászoríthatod a lukra és benyomhatsz pár deci langyos vizet az meg szokta indítani ami bent van.

NA, KIJÖTT MÁR?!

2008. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Különben Te is jófej csaj lehetsz h ennyit foglalkozol a fenekeddel, szinte kedvem lenne megismerkedni veled! LOL
2008. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Neked csak szinte kedved lenne? :)
2008. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Én még sosem hallottam ilyenről!! (lehet 20 évesen ez szégyen?!) Hát én is ezt a vécés erősen nyomd dolgot javaslom...hiszen ezzel dokihoz menni tényleg elég cikis!! De miért nyomtad fel annyira..ilyen nincs addig kell nyomni míg még tudod fogni nem,vagy hát én ezt most komolyan nem értem!! Miért csináltad????????????????
2008. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

végre délutánra kijött, úgy csináltam, mintha vécéznék, ennyi...köszi a tanácsokat

az utolsó hozzászólónak pedig annyit, hogy próbáld ki, aztán majd megtudod, hogy milyen érzés

2008. okt. 14. 17:10
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
Baszki, én se értem, hogy mi a fenének kell az a hülye vibrátor? 17 évesen annyira csúnya nem lehetsz, hogy ne találj magadnak egy pasit...
2008. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!