Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet élvezhetővé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élvezhetővé tenni a nő számára az anális szexet?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeretné. Próbáltuk is (2-3 szor), de nekem nem volt jó. Pedig figyelmes volt, türelmes, rendesen fel is izgatott stb de mégis kellemetlen volt. De ő annyira szeretné...én pedig szeretném szeretni és megadni neki amire vágyik...viszont ő tudja hogy nekem nem jó, így nem akarja (csak gondolatban). Segítsetek!
2008. okt. 14. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ami nem megy, nem kell erőltetni, néha ha kedveskedni akarsz neki, akkor odatolod a popsidat és egyszer hátha rákapsz :)
2008. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Vegyetek sikositot és nagyon sok sikositoval, jobbá tudod tenni. mert jobban csuszik. és kozben izgasd a csikodat
2008. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom megérten hogy a pasiknak mi tetszik annyira az anális szexben. Ez undorító, fújj!!! Ezt talán tudomásul kellen venni a pasiknak, csak sajna nem megy nekik. Ha a párod is tudja, hogy te ezt nem szereted, akkor tiszteltben kellen tartania a kérésedet.
2008. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy! Ha neked nem volt jó? miért akarod annyira??
2008. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

hogy lehettek ilyen balfaszok? Nem eltántorítani kéne, hanem segíteni neki!


Tény és való, hogy a popsiban több idegvégződés van mint a punciban és ezért fáj sokkal jobban, mint az első vaginális szeretkezés! Az Anális szeretkezésnél, sokkal több aktus kell, hogy élvezd! kb. a tizedik környékén lez jobb, ezt más nőktől tudom! ha utánna se akkor még mindig várni de jobb lesz ez tuti! Ja és a síkosító tényleg jó ötlet és csak ajánlani tudom!

2008. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki természetéből kedveli mert ott is érzékeny aki meg nem annak sose fog úgy menni mint aki szereti. Meg ahhoz odaillő méret is kéne mert akármekkorát nem lehet begyömöszölni abba a lukba!
2008. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van ilyen próblémám,nekünk néha sikerült h beccsuszant,de nem volt kellemes viszont volt mikor nem teljesen ment be az jó volt.Viszont nem egészséges dolog ha sikerül is majd nektek akkor se legyen rendszeres!!!
2008. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez is igaz!
2008. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem minden nő szereti ha a seggét szarás mellett baszásra is akarja a pasi használni!Amit a nő nem akar azt szerintem felesleges eröltetni!Mondjuk ez egy egyéni vélemény :D De én nem szeretem!Mellesleg nem is próbáltam ! (Amúgy lány vok) :) És a párom megérti, hisz képzeld..Ő IS UNDORODIK TŐLE!!!
2008. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha te nem akarod, akkor ne erőltesse!El kell fogadnia!

Egyébként nem tudom tudod e milyen következményekkel járhat!?

2008. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!