Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem bírom rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom rávenni magam, hogy a párom elélvezzen a számban?

Figyelt kérdés
Már régóta együtt vagyok (7 éve) a párommal és tudom hogy ő élvezné és szeretné ha orál után a számban mehetne el, de én nem tudom rávenni magam. Valahogy undorítónak tartom, pedig szeretnék neki örömet okozni. Hogyan tudnám leküzdeni ezt a dolgot bennem? Vannak valami praktikák erre a dologra?
2008. okt. 14. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha undorodsz tőle az két okból lehet: vagy mert gusztustalannak tartod, vagy mert még nem próbáltad


ha nem próbáltad, akkor próbáld ki! Nem kötelező azt lenyelni... ha csak a szádba élvezés a fő akarata akkor az is elég neki ha csak belespriccel! Amúgy állítólag a sperma íze a "gazdájának" táplálkozási szokásaitól is függ: példa: ananász lé ívása után édeskés (állítólag) sör ivása után, keseernyés, és cigaerttázás után pedig azt hiszem büdöskés...

már nem emlékszem pontosan mit olvastam!


na egy szó mint száz: próbáld ki, de mondom: nem kötelező lenyelni, ki is köpheted!

2008. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tejszín, baracklé, ilyesmi szokott segíteni... de csak módjával. Ha tényleg undorodsz, nem kell erőltetni.
2008. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
26%
Adnék egy jó tanácsot, ami nekem bevált. Használj izesitett gumióvszert. A párodnak ugyanolyan jó lesz.
2008. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, de az most nem kiábrándító hogy ha elélvez utána meg köpködök?
2008. okt. 14. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem úgy köpsz, mint valami tahó paraszt (bocsi a kifejezésért) hanem szépen csendben, pl. egy zsepibe, akkor biztos hogy nem lesz az!

Ügyesen! :)

2008. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyokat nem fogsz köpni, mert inkább ragacsos, és nem folyós a sperma. Szépen kinyomkodod a szádból a nyelveddel, egy zsepibe pont jó, vagy előtte tekercses papírtörlőt tegyél a kezed ügyébe. Vannak lányok, akik ilyenkor kiszaladnak a fürdőszobába és ott intézik el, de az azért szerintem túlzás.
2008. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kevesebb idejig van a szádba ha lenyeleg:) egyszer kilehet próbálni, ha nem ízlik, akkor nem kell lenyelned. Én soha nem eröltettem a barátnömnek és ha nem tetszene neki se lenne baj, de nagyon rákapott az ízére:) sok sikert, szerintem próbáld ki,:P
2008. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
szia. hát én kipróbáltam,mert a páromnak nagyon örömet akartam ezzel szerezni,meg én is kiakartam próbálni.De mivel az ize keserű volt,én elkezdtem öklöndözni.Mondta is,hogy "na tudtam hogy ez lesz". De ez mind mosolygásba ment át.Szerintem ha előtte nem ivott volna sört,hanem valami édeset,akkor ment volna.Mert igy keserű volt,amugy meg mindig édes,és leszoktam néha nyelni,de akkor ez nem ment.
2008. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha simán lenyeled, kevesebb ideig van a szádban.
2008. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem először próbáld ki azt hogy ne a szádban menjen el, hanem máshol, és utána vedd a szádba. Ha ez megy, és nem okoz gondot, akkor egyszer kipróbálhatod azt is hogy elmegy a szádban. A spermának (szerintem) nem undorító az íze, de azért nem árt arra is odafigyelni hogy mit eszik/iszik a párod, mert van amitől kellemes lesz az íze, és van amitől kellemetlenebb. Utána told ki a nyelveddel a szádból, ne köpjél, de le is nyelheted - én is szoktam.
2009. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!