Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan elégitsem ki a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégitsem ki a páromat orálisan, hogy ne fogazzak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szádat nyisd ki rendesen, az ajkaidat meg húzd össze.
2008. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű. A szádat olyan nagyra kell nyitni hogy csak minimális mértékben érintse a fogad a farkát. Az ajkaidat pedig összezárod amilyen szorosra csak tudod, az én párom azt szereti ha szoros szájjal csinálom. A fogas anált nem szereti. Mert miért ne tudnák bekapni neki úgy hogy a fogad ne érjen hozzá csak a szád? És közben forgatod a nyelved a farka körül, nyalogatod és mindezt sok-sok nyállal. Ha így csinálod, csak jó lehet neki. Próbáld ki.
2008. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Előzőnek: mi az a fogas anál? XD
2008. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Bocs :) siettem ... orált akartam írni.
2008. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Reméltem :P
2008. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyisd nagyobbra a szádat, hogy kellemesen csússzon benne a pénisze. És ne szorísd a szád, Mint amikor egy nagy jégkrémet a szádbaveszel, Mint a Calippo jégfagyit, nah úgy:)
2008. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is fogazok állandoan mert nekem kicsi szám van:D meg fáj az álkapcsom ha nagyon nagyra nyitom:D deh ki tudom nyitni akkorára h beférjen normálisan, szóval biztos te is megtudod csinálni:)
2008. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz állandóan ki be toszogálni, hogy élvezze az orált.

Vagy ne vedd be a szádba,és a nyelveddel izgasd, mintha fagyit nyalogatnál, vagy amikor bevetted,akkor se a toló ki be mozgással csináld,(arra van més szerv)hanem a nyelveddel körbe körbe nyalogasd benn a szádban.

2008. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Te kajak leszoktad fogazni a csávódat? :D
2008. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!