Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal kiprobáltuk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kiprobáltuk az anális sexet, az első nem annyira fájt, de azota többször is probáltuk, és fáj nekem, mitől van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A siker titka, hogy teljesen ellazítsd magadat. Azért fáj, mert nem vagy eléggé laza.
2008. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem akarod eléggé.Nálam ha agyilag nem vagyok ráhangolódva-bele sem kezdek.Próbáljátok ki úgy,hogy franciázás közben bedugja az ujját a popsiba,majd 2...és így élvezel el.ettől a popsid is tágul kicsit és könnyebb lesz a behatolás.Sőt ha neked úgy jobb,próbálj meg háttal neki te ráülni,és akkor szabályozhatod a bemenetet-majd így feltérdeltek.Ja és ha nem vagy finnyás,kimondottan ilyen témájú filmek is vannak,nekem ez is szokott segíteni.
2008. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
túl nagy a cerka vastagsága vagy a hossza. 18cm-s felett én se merném kipróbálni. Nagyon el kell ám lazulnod neked is hozzá. Majd a legközelebbi barátoddal lehet, h jobban fog esni, ha az kisebb lesz és ügyesebb a mostaninál.
2014. márc. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!