Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párommal ki szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ki szeretnénk próbálni a hármas sexet, hol találok ilyen lányt aki ezt bevállalná?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne segítsetek!
2008. okt. 14. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
M 5-ös Pest-megyei szakasza.
2008. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Jó neked,hogy ez a legnagyobb problémád...:D Mi az,hogy nagyon fontos lenne??? Mintha az életed függene ettől.

Gondolom vagytok vagy 16 évesek. Amúgy meg keress partnerkereső oldalakon, szexkapcsolat kereső oldalakon, vagy Goldengate.hu.

2008. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem 16évesek vagyunk hanem ö 27 én 24 és a férjem már négy éve!
2008. okt. 14. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Hááát? Akkor már ideje kipróbálni!:(
2008. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem fajna neked az ha parodat egy masik no a szemed lattara oleli, csokolja meg szeretkeznek? En ott halnek bele a fajdalomba.
2008. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Engem ott enne meg az irígység, hogy mást simogat....a csókról pedig ne is mondjak semmit se....

24 évesen miért muszáj ezt??? valaki magyarázza el nekem, mert valahogy nem tudom felfogni az ilyen dolgokat, hogy az emberek hogyan fajulhatnak eddig...

2008. okt. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát én a helydben el se mondtam volna, hogy hány évesek vagytok!!!Remélem találsz valami szakadt ribancot....
2008. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Csak nehogy a végén a féltékenységi rohamotokban rámenjen az egész párkapcsolatosdi, ha pláne a csaj rád is rádmászik aztán kiderül hogy te az ilyet még élvezed is!
2008. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
nem látjátok, hogy kamu?
2008. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Uramatyám.. Miért áll hozzá ehhez a kérdéshez minden válaszoló ilyen negatívan? Szerintem nyugodtan kipróbálhatják, ha ők ezt szeretnék... De fontos, hogy ne siessétek el, a harmadik felet együtt válasszátok ki, megbízzatok benne és előre megbeszéljétek, hogy ez egy egyszeri alkalom és semmi féltékenység. Szvsz még fel is dobhatja a kapcsolatotokat egy ilyen élmény..

Sok szerencsét a kereséshez! :)

2008. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!