Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell fájdalom nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell fájdalom nélkül kitágítanom a puncimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy ide kéne, de hátha.

Párommal régóta együtt vagyok és egy olyan gondunk van ,hogy ő neki túl vastag hozzám képest. Tehát amikor tövig benyomja, akkor nekem az fáj.


Előjátékkal nincs gond. Néha olyan nedves vagyok, hogy már az egész lábam tiszta nedv. Van valamilyen módszer, hogy fájdalom nélkül tudjam magam tágítani, mivel ez öt is és engem is zavar.


Előre is köszi


2008. okt. 15. 04:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
ööö tudtommal nincs! Tehát vagy megmondod párodnak, hogy tövig ne nyomjon, vagy megvárod míg hozzászoksz !
2008. okt. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Tudod, az oldal tetején, van egy piros szöveg.Így kezdődik:Figyelem!! Tehát húzzál innen, hülye....Hogy lehet ilyen hülyeségeket kitalálni. Hány éves vagy?15?
2008. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Akkor talán az a megoldás h nem nyomja tövig, mert ott van a hüvely vége ami nem gyakran hoszabb 10-13 cm-nél és nem lófaszra lett kitalálva. Mégis hány centis a barátod? lehet h neki kellene észrevenni az ilyet h nem egy súlycsoportban vagytok és óvatosabban nyomnia, dehát aki hülye ehhez is...
2008. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
nos, a tövig benyomás az hosszanti történésre utal, a vastagság meg szélességire, a kettő nincs összefüggésben, így az egész kérdésed logikátlan. Valószínű a hosszal van gond.
2008. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
ha tövig benyomja valószínű eléri a méhszájadat és amiatt fáj. Az nekem is fáj és mindenkinek. Ez ellen nem tudsz mit tenni ugyanis azt nem tudod hátrébb rakni. Egyetlen megoldás, hogy odafigyel és vigyáz rád, tehát nem nyomja be tövig.
2008. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Egy lehetséges megoldás: törölközőt kell rátekerni. Nem vicc, más is használja.

A fiú imádja bemyomni, amíg csak lehet. Még a törölközővel együtt is jobb érzés, mint óvatosan próbálkozni.

És a lánynak is sokkal jobb érzés, ha nem a méhszáját lökdösi a fiú, hanem mondjuk a csiklóját.

2008. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
31%
hát mond meg a pasidnak hogy ne tolja be tövig azt az orbitális méretű f@szát és megoldódnak a problémáid-.-"
2008. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
MIVAN????Ezt az utolsót "törölközöset" nem értem! lehet hogy már késő van de mindegy.
2008. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, érdemes-e válaszolnom... most 42%-on áll a válaszom - az EGYETLEN jó válasz ezen a lapon.

Tehát: egy kisebb törölköző, hosszában összetekerve, majd rátekerve a szerszámra - csodákat tud tenni. Egyiküknek sem jó, ha a fiú óvatoskodik: az aktus akkor jó mindkettőnek, ha közben lökdösi a lány csiklóját. Akár egy törölközővel. Így van behangolva az egész, nem pedig az óvatoskodásra.

2008. okt. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet, hogy neki kéne alul lennie és neked rajta, de ne lovagló pózban (mélyen belédhatol) hanem feküdj a mellkasára és addig csússz bele, amíg neked kényelmes. És tiltsd meg neki a mozgást, csak te mozogj. Azt hiszem, minden férfi imád "lustázni" amikor a csajok dolgoznak, szóval bele fog egyezni :)
2008. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!