Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miből jövök rá, hogy a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jövök rá, hogy a barátnőm csak megjátssza az orgazmust? Volt több barátnőm, de csak most érzem ezt először.

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 15:19
 1/5 anonim válasza:
26%
kerdezd meg tolle.....s ha tenyleg csak megjatsza probaljatok megoldani a hejzetet.....talan mas pozok segitenek...
2008. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármit csinálsz, akármilyen pózban vagytok, mindig pontosan ugyanúgy nyög, sikítozik, akármi. Szeretkezés után nem tűnik kielégültnek, nem dől hátra elégedetten. Gépiesen teljesíti minden kívánságod, nem mondja, hogy ez vagy az jobb, így csináld, ne hagyd abba, stb.
2008. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúú. Az előző válaszoló perfekto. ;)

Igazából azért meg ne hibáztasd mert megjátssza. Neked akar jót vele az is előfordulhat, mert a nők többsége nem éli át az orgazmust szex közben. Ettől még lehet hogy élvezi. Szóval nem gázos. Az a baj hogy nem fogja elmondani ha megjátssza. Neki is van önérzete. Ha nem élvezi a szexet akkor el fog hagyni. Szerintem. De ez eddig nem történt meg. ;) Szal.. beszélgess vele sokat erről. :D

2008. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Sosem lehet biztosra tudni ki a hibás: te vagy a párod! Mármint elsőre. ha megjátsza, akkor meg kell beszélnetek, hogy mit szeretne, esetleg miben vagy béna (boccs)!
2008. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tuti választ nem tudok mondani mert nem játszottam el orgazmust, de szerintem észre lehet venni azt ha valaki csak megjátsza. Ha valóban orgazmusa van akkor abban a pillanatban nem tudja érzékelni a külvilágot, mert elönti a gyönyör. Sűrűn kapkodja a levegőt előtte, majd egyszerre csak ez a zihálás egy nagy és több kisebb nyögdécselésbe csap át, majd beleremeg az egész teste,minden izma összehúzódik, még a punciját is összeszorítja. És ha ezek a jelek nincsennek meg, akkor szerintem kamuzik. Legalább is nálam ezek a tünetek.

De ha kíváncsi vagy milyen amikor "tényleg" orgazmusa van akkor elégítsd ki orálisan, mert a csikló izgatásával biztos hogy lesz orgazmusa, mert a legtöbb nőnek ott van (míg hüvelyi csak néhánynak)és hasonlítsd össze az ottani jeleit a szex közbeni orgazmusával.

Remélem tudtam segíteni.

2008. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!