Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek hol van a határ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol van a határ az egészséges szexuális kíváncsiság, és a perverzió között? Számotokra hol ér véget az egészséges szexualitás, és hol kezdődik a perverz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez teljesen szubjektív. Mindenkinek más a határvonal. Amúgy mindenkinek ott van amit be mer vallani :D
2017. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
amit a csaj szeretne és izgatja,az nálam belefér :)
2017. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
2-es szarj a mellemre is belefér?
2017. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azon szexuális tevékenység, ami minden résztvevőnek örömet okoz és senki egészségi állapotára, becsületére, emberi méltósághoz való jogára, személyes szabadsághoz való jogára, stb, nem ártalmas, egészséges szexualitásnak számít. Amint jogsérelem következik be ezen tevékenység következtében - nem feltétlenül az aktusban résztvevő személyek oldalán -, az betegesnek és perverznek minősül nálam. Ugyanebbe a kategóriába sorolom azt is, ha egyébként nem történik jogsérelem, azonban az egyik résztvevő feltételezheti a visszajelzésekből, hogy egy másik nem élvezi az aktust, ennek ellenére ő nem szünteti be ezt a tevékenységet/nem törekszik arra, hogy minden résztvevőnek jó legyen.
2017. máj. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából objektíven meg lehet állapítani, mik az életet támogató és mik az életellenes dolgok.

Ha valami életellenes, pl. fizikai vagy érzelmi sérülést, fertőzést, halált, fizikai és/vagy mentális megbetegedést okoz, az lehet a perverzió.

2017. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

... mert ezek normál esetben nem okoznak szexuális gyönyört.

Ha valakinek mégis összekapcsolódik az idegpályáján a kettő, az a perverzió.

2017. máj. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 4es tuti jogasz :-)


De egyet ertek vele

2017. máj. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, biztos jogot tanult. :))
2017. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha egy tollal csikiznek, az érzéki. Perverz a, ha egy egész csirkével. :)
2017. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindenre fogékony vagyok a szex terén, mindent ki is próbáltam ami izgat, vagy izgathat, és élvezetet reméltem tőle a pisiszexszel bezárólag, de a kakiszexet már nem lennék képes meglépni...
2017. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!