Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megbizhatsz a ferfiban ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbizhatsz a ferfiban ha gumi nelkul szeretkezel es azt mondja hogy vigyaz?

Figyelt kérdés
mar 2szer is rendesen jott a menstruaciom de mostanaba eleg szarul erzem magam...pl hanyinger,puffadas is neha.Lehet terhesseg ebbol meg ha a parom azt is mondja hogy nincs mitol mert idoben kivette???
2008. okt. 15. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
előváladék még jöhetett ha nem szereti a gumit akkor te szedj fogamzásgátlót
2008. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen modszerrel lettem terhes,azelott pedig ot evig nem,ugyhogy men megbizhato fogamzasgatlas.Ha nem akartok babat...
2008. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig szeretkeztem gumi nélkül, nem volt semmi probléma... (már úgy értem baba meg betegség)

Szerintem azonban nem a legbiztonságosabb védekezési módszer...inkább fizesd ki 3 havonta a gyógyszert mint egyszerre a x ezer forintot az abortuszra!

2008. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Ilyen nincs, hogy "időben kivette" .Az előváladék is tartalmaz hímivarsejteket, még ha nagyon keveset is, de megeshet, hogy ettől megesik..
2008. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megbízhatatlan módszer! Csak akkor vállald be, ha nem bánjátok, ha baba lesz! Az előváladék is tartalmaz olyan spermiumokat, amelyek képesek megtermékenyíteni!!!
2008. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2008. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én is ilyen módszerrel lettem terhes, de nem bánom, mert van egy 4 hónapos gyönyörű kisfiam. De ha te nem örülnél egy babának akkor irass fel fogamzásgátlót vagy mondd meg a párodnak, hogy gumi nélkül no sex!
2008. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Én is sokszor csináltam így, nem lett belőle baj (mert nekem a gyerek baj lenne), de mit paráztam... nem éri meg... Gyógyszer, koton... VAgy a megszakítást kombináld Patentex hüvelykúppal.
2008. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neeeee csináld, ne akarj minden hónapban parázni, h. naaa mikor jön már meg?....
2008. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyet, egyrészt az előondótól is teherbe eshetsz, másrészt pedig még akkor is kiszaladhat neki valamennyi ondó ha nagyon tapasztalt. Ez abszolút nem bizalom kérdése, ezt közöld nyugodtan vele.
2009. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!