Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok az óvszerre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergiás vagyok az óvszerre, honnan szerezhetek nekem való óvszert?

Figyelt kérdés
Voltam már gyógyszertárban, azt mondták hogy náluk nincs, menjek pl DM-be, de ott sem találtam. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. jún. 1. 23:40
 1/7 TR75 ***** válasza:
Mármint a latexre? Vagy a vegyszerre, amivel kezelve van?
2017. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gondolom, hogy még mindig meg vagy róla győződve, hogy jó kategóriában vagy
2017. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uh, bocsi, kategóriát elfelejtettem nézni. Nem tudom hogy latexre vagy másra, az az egy tuti hogy óvszerre.
2017. jún. 2. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy óvszer allergia, te agyhalott! Olyan van hogy a latex irritál, akkor latexmenteset kell keresni! Minden márkának van ilyen!

Gyógyszertárban gyógyszert vegyél! Aki egyszer vásárolt gyógyszertárban óvszert, az soha többet nem megy! Nem értenek hozzá, kibsszák a pultra az összeset és válassz, hiába mondod hogy melyik kell pontosan....

2017. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerubb modja ha felmész a netre és egy e-shopbol rendelsz latex mentesek. Tele van a net ovszeres shoppokkal és azok is mind tele vannak latexmentes (allergiások számára gyártott) ovszerrel.
2017. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van olyan biobolt ahol lehet kapni. Szerintem néz körül nagyobb bioboltokban, gyógynövényesnél.
2017. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ovszer.hu csak ennyi és megtalálod ami jó lesz neked minden féle van nekik ratáron és segítséget is kérhetsz tőlük. De nem ártana egy allergia vizsgálat hogy konkrétan mire vagy allergiás és van allergén mentes óvszer is
2019. ápr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!