Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az lehetseges, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetseges, hogy egy pasi lelki problema miatt nem kivanja a szexet?

Figyelt kérdés

A baratommal egy eve vagyunk egyutt, es tenyleg nagyon szeretjuk egymast, meg nagyon jo a kommunikacio koztunk.

En 22 vagyok o pedig 32, de amiota ismerjuk egymast ez soha-soha nem volt semmilyen formaban jelentos, mert imadjuk egymast es total egyforman gondolkozunk.

Nemreg kiderult, hogy terhes vagyok, de sajnos ugy alakultak a dolgok, hogy nem tudtuk megtartani a babat.

Abban a 2honapban allandoan szeretkezni akart, naponta tobbszor is, es olyan nagy szerelemmel (olelt es csokolt meg minden ami egy nonek kell) stb...Elotte is elveztuk mindig, de most valahogy o iranyitott es mindig ugy, hogy engem tegyen boldogga es azaltal o is boldog legyen.Viszont miota nem vagyok terhes neha meg megcsokolni is elfelejt amikor hazajon a munkabol, es mar ket hete azt sem engedi, hogy csak simogassam, vagy egyaltalan testileg kozeledejek hozza!Lehetseges, hogy ez osszefugg a terhesseggel?

Probaltam vele beszelni errol (eddig meg mindent meg tudtunk beszelni) de most csak lerendezi azzal, hogy ezeket csak "en talalom ki es o ugyanugy szeret" vagy hogy "most faradt".

Volt mar valakinek hasonlo tapasztalata?

Hogyan torjem meg ezt a falat, hogy elmondja miert nem akarja a szexet?

Lehet, hogy en rontottam el valamit?

Meg sosem hallottam, hogy egy pasi ne akarna a szexet.Legalabb is nekem meg sosem volt ilyen tapasztalatom.

Elore is koszi a valaszokat.


2008. okt. 16. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy férfi lelki okból nem akar szexet, akkor kb. készítheted neki a koporsót, mert hamarosan szüksége lesz rá :-(

A leírásod alapján valószínűleg valami igen komoly probléma van, amit MINDENKÉPPEN meg kell beszélnetek. Finoman, és akkor, amikor nem fáradt (hétvégén mondjuk) - de meg kell tenni.

2008. okt. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy csak halál fáradt amikor hazamegy és cask pihenni és aludni szeretne és ezért nem kivánja a szexet.
2008. okt. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ő nagyon szerette volna a babát,és ezért is kényeztetett jobban mikor terhes voltál,hogy érezd a szeretetét.Lehet,hogy benne sem tudatosult az,hogy most mi a baj.Szerintem is beszéld meg vele,hogy lehet még babátok,hátha akkor megnyugszik a lelke.Am megkérdezhetem miért nem tartottátok meg?Ha nem vagyok indiszkrét.
2008. okt. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen meglepő, nekünk férfiaknak is van lelkünk és lehetnek problémáink, nem csak a nőknek. Sőt, ha nekünk gondunk van, az rendszeresen mélyebb, bár jóval ritkább, mint a hölgyeknél.
2008. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mért ne lehetnének nekünk is lelki gondjaink? velem is volt már, hogy ilyenek miatt nem akartam szexelni.
2008. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem is a baba az oka. Magad irtad, hogy akkor jobban kivánt, amikor terhes voltál, szerintem saját magad megválaszoltad a kérdésedet. Beszélj vele időben, nehogy rámenjen a kapcsolatotok. Szerintem szeret téged.
2008. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyetlen egyszer volt ilyen, amikor a pasimnak súlyos gondjai voltak a zenekarban, hogy kijöttem a fürdőszobából - "bizonyos" szándékkal- egy szál törülközőben, bementem a szobába, és nem vette le azonnal a törülközőt rólam, - én csak néztem, hogy mi a franc van!!! - rámásztam és az első pillanatokban nem mutatta a szokásos lelkesedést; de akkor is utána minden teljesen jól ment. (Mondjuk hozzáteszem, ő extra szexmániás. Szerintem ha nem akarná a szexet, tényleg azt jelentené, hogy már nincs az élők sorában...)

Azért a Ti esetetek súlyosabb. Szerintem is megviselte az abortusz. Főleg, hogy ő már idősebb, mint Te, lehet, sokszor gondolt családalapításra. Meg kell győznöd arról, hoyg később még sor kerülhet erre.

2008. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszi, hogy ilyen hamar ilyen sokan probaltatok segiteni!

A 3.valaszolonak koszi a valaszat, de az a bajom, hogy en is gondolkoztam azon, hogy lehet hogy a baba miatt van, de ezt mi total ketten dontottuk el.O az elso perctol fogva tisztelte, hogy en vagyok a no es az en testemre (es fel eletemre) lesz szuksege a gyereknek, nem pedig elsosorban az overe.Eleg sokminden tortent ami miatt ez igy alakult (amit egyebkent igy utolag mar mashogy latok :( )mindketten Angliaban lakunk, egyikunknek sincs itt senkije aki besegithetne,egy honapja elveszitettem az allasomat, raadaul ugyanazon a napon tudtam meg hogy terhes vagyok amikor felvettek az egyetemre.Tehat megbeszeltuk es o mondta, ha megtartjuk a picurt akkor is itt lesz,ha nem akkor is, mert szeret.Szoval eppen ez bant, ha szeret, meg ha mondjuk tenyleg ez a baja akkor miert NEM TUDJA ELMONDANI???

A 4. valaszolonak koszi, hogy irtal, mert jo tudni mit gondolnak a pasik, csak azt nem ertem, hogyha tenyleg probalok neki segiteni meg hogy ha tenyleg en vagyok neki a szerelme, akkor miert tartja a bajat magaban?En ha bajom van, alig varom, hogy hazaerjek es akkor elmondhassam neki, mert kinek masnak mondjam????

Tegnap este is probaltam vele beszelni, aztan fogta magat es inkabb felkelt es addig szoszmotolt a computeren amig en elaludtam (igy ugye megint nem kellett beszelnie!).De most nem is mondott semmit csak kijott a szobabol.Ennyire az agyara mennek?

Koszi a segitsegeteket, es ha vannak meg ferfiak akik esetleg tudnanak tanacsot adni, hogy mit kene tennem hogy ne utaljon meg????En tenyleg nagyon szeretnek ezen segiteni!!!!

Koszi

2008. okt. 16. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nagy problémája lehet lehet hogy a baba miatt és maga próbálja lerendezni magában a dolgokat és nem akar téged terhelni vele. Próbáld mindenképpen megbeszélni vele a dolgot.
2008. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a baba miatt van a gond, de szerintem egy ideig ne nyúzd ezzel, hagyd gondolkodni, lehet, hogy idő kell neki.
2008. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!