Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem érdeklödöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem érdeklödöm szexuálisan a barátom iránt?

Figyelt kérdés
Van barátom, de nem érdeklödök iránta szexuálisan.Ha este nálam alszik azon vagyok minnél elöbb elaludjak, csak ne keljen szexelnem vele.Viszont vannak fiúk akik iránt nagyon is.És azt érzem bármikor megtudnám csalni másik fiúval(nem csak csók, hanem szex is).Ez baj?Folytassam a kapcsolatot vagy ne?
2008. okt. 16. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha 16 körül vagy, ne habozz, válts. Ha nincs vágy egy kapcsolatban, az bizony nem működik...
2008. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Baj... Nagyon rá fog menni ez igy a kapcsolatotokra. Ha mást kívánsz akkor lépj ki a kapcsolatból mielött nagyon balhék lennének ebből.
2008. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a kapcsolatból.Gondolom fiatal vagy még.Arra azért vigyázz,ha ő szerelmes beléd legyél nagyon kíméletes.Ne alázd meg,nem sértsd meg a büszkeségét.Mondd neki azt,hogy te már nem szereted.Ami valószínüleg igaz is,ha ennyire nem kívánod vele a szexet.
2008. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen 16 éves vagyok!De nem tom olyan könnyen elfelejteni.Falun lakom, és ö itt lakik 2 percre!Ö nagyon szeret engem, én feleannyira se mint ö engem.És neki ezt mondtam hogy már nem szeretem annyira mind az elején, de öt nem nagyon zavarta, mintha nem mondtam volna semmit.Nagyon rossz vele a szex azért nem kívánom.Lehet hogy ez rontotta el a kapcsolatot?
2008. okt. 16. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nincs hosszú kapcsolat.
2008. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

légy vele őszinte! Mond el neki hogy az ágybéli teljesítménnyel van a baj. beszéljetek arról hogy mi is az ami nem jó és hogyan tudnátok változtatni rajta! Ha szeret nemcsak végighallgat hanem meg is teszi azt amire kéred. Tényleg még ne add fel hanem próbáljátok rendbeszedni a szex körüli dolgokat. Mitöbb! Követelj több kényeztetést, ezt sztem örömmel is tenné.

Amúgy nem a gumival van a gond? Mert gondolom védekeztek. Esetleg kipróbálhattok másfélét, pl: vmi bordázottat, vagy több pózt.

Ha tényleg semmi sem segít legyetek inkább barátok.

2008. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!