Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném a barátomat orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a barátomat orálisan kielégíteni, de hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok és semmi komolyabb nem volt köztünk, de nagyon szeretném ezt neki, de nem tudom mit szólna, akarná e vagy sem , és hogy mit kéne mondanom? Bocs szivem leszophatlak vagy mégis mit? :D:S
2008. okt. 16. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem mondanád neki, hanem együtt fürdenétek és azzal az ürüggyel, hogy megmosod, eljátszol vele ott deréktájt?
2008. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondani kell, hanem csinálni. :)
2008. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd neki, hanem izgasd fel :) Csókolgasd a nyakát, lihegj a fülébe és simogasd. Szépen lassan simogasd le egészen a farkáig, és érezni fogod h kemény és kivánja a "törödést". Érezni fogod, hogy akarja-e vagy sem. Ha nem aklarja vagy leállít akkor kérdezd meg hogy miért. Ha látod, hogy szeretnék akkor gombold ki a naciját és csináld neki :)
2008. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ne mondj semmit!Felsleges!Mikor nagyba benne vagytok a csokolózásba gombold ki a gatyáját, és addig ne hagyd hogy elhuzza a fejét, és abbahadja a csókot amíg le nem tudtad húzni a gatyáját.Utána viszont ne habozz térdelj elé!:DNagyon fog neki örülni hogy kérés nélkül, magadtól tetted meg!:P Biztos viszonozni fogja a kedvességed!Sok sikert!És ne félj hogy valamit rosszul csinálsz, mert ha félsz tényleg el fogod rontani!:)szurkolok neked!;)
2008. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se kérdezd meg.Amikor belemerültök a szerelmeskedésbe jön magától.Ha nem szeretné a tudtodra fogja adni.Habár én ilyen pasiról még nem hallottam aki ezt ne szeretné.Persze,ha visszautasítana,ráérsz akkor kérdezni,hogy miért?
2008. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj neki, pédául így; -le akarlak szopni!......Írtó izgató,bizony ám.....!
2008. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan pasim, aki ezt nem akarta, és, ami még jobban zavart, ő se nyalt ki :((( Pedig nem volt érzéketlennek nevezhető... Velem vesztette el a szüzességét (én már nem voltam szűz) és valahogy ez volt az elve - de szerintem egyszerűen félt a túl finom ingerektől. (Mint későbbi barátnőitől hallottam, azóta némileg változtatott a hozzáállásán :D:P )


Szerintem sem úgy kell, hogy kijelented, "le akarlak szopni", és nem is úgy, hogy hopp, egy kapulajban egyszer csak kigombolod a gatyáját és elétérdelsz - ez olyan egyoldalú!!!- és, hidd el, lehet, a pasid zavarba is jön, és nem fogja akarni! (lásd fent! NE nézzétek hülyének, mulyának, stb. azt, aki így reagál, mert lehet, a barátnője iránti tisztelet beszél belőle, és nem így szeretné a dolgot!!!!!!!!!), hanem amikor már benne vagytok a pettingben, és lent van 1-2 ruhadarab, akkor kezdesz el óvatosan, finoman "kalandozni" - és természetesen viszonzást is kérsz :D:D:D Ez nagyon fontos. :D


(Jaj de ugye nem 12 éves vagy? - bocs, h ezt kérdezem, de már nem merek gyanútlanul válaszolgatni a szexuális tartalmú kérdésekre, mert lehet, azt hiszem, egy 16-17 éves lány van mögöttük, közben meg lehet, egy 12 éves tette fel :(((( )

2008. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, utolsónak üzenem, hogy 16 vagyok, és nem 12 :P :)
2008. okt. 16. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy nem mondd, hanem tedd!:D:D

Nálam is pont így volt, még szűz voltam, de nagyon érdekelt az orális szex. Csak viccesen megkérdeztem: "Drágám nagyon megbántanálak azzal, ha kielégítenélek a számmal?" A barátomnak hirtelen alig kapott levegőt, és nagyon aranyos volt a reakciója: "Jaj, kicsim, ha nem akarod nem kell, erőltetni nem akarom". Ez annyira tetszett, hogy azonnal belevetettem magam a jóba.:)

Szerintem nyugodtan mondd ki, vagy finoman célozgass rá.

Petranova

2008. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezd el neki simogatni nacin keresztül aztán kérdezd meg hogy kíván-e. Ezzel máris hangulatba kerül aztán kérdezd meg h mit szólna ha nem csak simogatást kapna. Mondjuk: kérsz egy csókot lejjebb is? ^^

De ha gondolod ne szólj semmit csak izgasd addig kézzel amíg már bele nem izgat és ha akkor kap oda "csókot" biztos nagyon fog neki örülni. ;)

2008. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!