Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha orálisan akarom kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan akarom kielégíteni a páromat (pasimat) mennyi idő kell ahhoz hogy magömlése legyen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
mindenkinek más!Nekem a pasim csak attól nem tud elmenni....:D
2008. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Egy nőnek mennyi idő kell? Kis logikával, meg gondolkodással rájönnél, h ilyenekre nem lehet választ adni.
2008. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
most hogy lehet ilyen ostoba kérdést föltenni? Akkor itt egy pontos válasz, pusztán statisztikai adatokból: 0,5-15 perc!
2008. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem az oldalban van valami hülye kérdés generátor.
2008. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem azért kérdezett szerintem hogy leoltsátok.

Ha nem tudtok értelmes választ minek irtok?


Én azt mondom hogy nagyon változó. (ezzel nem irtam ujat de kifejtem a véleményem és nem csak azt írom hogy "MÉ nemtod te barom"...)


Pl.: mikor élvezett utoljára, ha elötte 1 órával akkor tovább tart. Ha 1 hete gyorsabban megy.


Volt e az Orális dolgok előtt egyéb izgatás.


Pozitúra.


Simán csak Orál vagy egyéb simizés, masszírozás.


Stb :)

2008. okt. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2009. aug. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fél év
2009. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!