Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Durex ultra thin vagy durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex ultra thin vagy durex real feel? Tobb lent.

Figyelt kérdés
Egeszségugyi problémák miatt nem szedhetek tobbé fogamzásgátlót,kinek melyik ovszer valt be jobban? Melyikben érezni "egymást"jobban?

2017. jún. 15. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez partnerfüggő.


Nekünk a piros-tollmintás (most meg nem mondom, az melyik) j9tt be.


Az exnek semmiben nem állt fel - még simán sem igazán.

2017. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindig mást használok,sajna a prostiknál nincs egységes típus,de mindegyik jó volt eddig. Az ízesített az vastag volt,de legalább kétszer annyi ideig csináltam és úgy éreztem magam mint egy filmes :D 20f de én múltkor a fent említett durex piros tollas nekem se ugrik be a neve,olyant vettem és mentünk ügyeletre a tanlettáért,mert kiszakadt..tény hogy én raktam fel,szóval lehet ott hibáztam.
2017. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!