Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vezessek rá valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessek rá valakit ezekre a fétiseimre?

Figyelt kérdés

mindig "beteg" dolgok vonzottak szexualis teren (is)

peldaul szeretem ha fojtogatnak, harapnak, elfenekelnek, belenyomjak az ujjaikat a szamba, belekopnek a szamba, tepik a hajam, analt is szeretem meg kulonosen szopni olyan "megalazo" modon

ezeket nehany fiuval tudom is csinalni de vannak olyan vagyaim amiket nem tudom hogy hozhatnek be a szexualis eletembe mert egyreszt sok ember szamara nem elfogadott masreszt nem tudom csak ugy felhozni hogy hali mi lenne ha porazt raknal a nyakamra vagy kikotoznel?

Ez az egyik

De labfetisem is van, konkretan kikeszulok ha a labujjaimmal, talpammal vagy labfejemmel akarmit csinalnak

illetve iszonyatosan beindulok a vertol leginkabb a sajatomtol de masetol is. nem csak a latvanya, az ize is vonz

felek ha felhozom valakinek orultnek nez

valoszinuleg az vagyok de ha ezektol indulok be nem tudok tenni ellene meg oszinten nem is akarok tenni ellene.

Ha szexig jutok egy fiuval hogy szoljak neki mit szeretnek?

utaljak csak ra vagy mondjam konkretan hogy vagj bele a mellkasomba, kend szet a veremet a kezeddel, fojtogass a veres kezeddel aztan nyald le a nyakamrol es ami a kezeden maradt majd en lenyalom?:) mert ez lehet kicsit furan hangzana

Amugy ezek nelkul is tudok elni szoval nem vagyok maniakus vagy mi csak szeretnem csinalni



19/L



2017. júl. 3. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
A vér undorító, de a többi király. Főleg a lábfétis. Szerintem az őszinteség kifizetődő.
2017. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vér az ami szerintem is egy bizonyos határt átlép, de szerintem normálisan felhozva a pasik többsége ezen nem akadna fenn
2017. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen vagy, akkor ez van. Talalj egy hozzad megfelelo partnert, es eld ki a vagyaidat. Nincs ezzel semmi baj. BIztos vannak olyan oldalak esetleg klubbok ahol ilyen erdeklodesu emberek ismerkednek.
2017. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2017. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Nehéz találni olyat aki mindegyik fétisre vevő esetleg kompromiszumokkal !

Talán a vért leszámítva már több jelentkező lenne!

2017. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ne az elso randin kesobb viszont batrsn hozd fel szex alatt legfeljebb nem
2017. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha normál szex már volt párszor akkor utána finoman adagolhatod neki ezeket is. Van aki vevő lesz rá és van aki nem, de majd látod a reakcióit, hogy neki mi fér még bele. Bár a véres dolog szerintem nagyon sok pasinak már sok lesz.
2017. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát amikor megpróbáltam a méhszáj alatti orgazmust csináni a b.nőmnek és rendesen gyengéden behelyeztem neki-mivel mutatott nekem olyan 23cm-t a kezével akiért odavolt és megcsalt vele annak idején akkor rendesen véres lett a szerszámom hegye nagyon megijedtem.Mondta semmi baj . Minden oké de a vér nekem is riasztó
2017. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Imádlak.

Imáááádlak.

Bár igaz lennél!!

Remélem egyszer találkozok egy ilyen lánnyal.

Nagyon szeretlek, akárki, akármennyi idős, akármilyen nemű, szexualitású is vagy. uuuuhhh.


21F

2017. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

3#,

Hol vannak?

2017. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!