Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben mivel növelhetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben mivel növelhetem meg a péniszem hosszát, hogy nagyobb legyen?

Figyelt kérdés
Mikró méretü péniszem van. 4 és fél cm alap helyzetben. Ha ki merevedik akkor 13 cm lesz. Mit tegyek hogy fixen 13 cm legyen, szex közben? Van rá valami lehetőség?

2017. júl. 15. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van faroktársam.Egy jó kis péniszgyűrű ami a méretedre való. Pénisznövelő az őrült dongó motoros voltam.
2017. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?Ha nincs szex akkor nem mindegy ,hogy mekkora?Ha merev akkor meg 13cm.
2017. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit meg is növeli ha rendszeresen használod.30-40 percig fennlehet,esetleg néha leveszed és helikopterezel a farkaddal a vérkeringés javítása miatt.
2017. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na neeeeeeeeeeeee
2017. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelquingozzál szabályosan rendszeresen krémmel.Az alap hosszát is megnöveli 5cm biztos.Közel 10es farkad lesz nyugalmiban.Ez az első hatás.
2017. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köss hozzà egy seprűnyelet.
2017. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked ne mikro-, hanem vérpéniszed van. Nincs azzal semmi gond, ha merev állapotban 13 centi.
2017. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!