Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a Párom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a Párom az anális szexre? Egyáltalán lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Párommal már egy jó ideje együtt élünk , ezzel nincsen gond , maximálisan boldog vagyok vele és nagyon szeretem . nekem sajnos van egy perverzióm, az anális szex..lehet betegesen hangzik de lenne szerintetek valamilyen mód arra hogy rávegyem? Mármint hogy én őt ...



22/N


2017. júl. 22. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan perverz. Beszéld meg vele,mondd el h mit szeretnél. Szerintem nem kell sokáig győzködni
2017. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

HETERO férfiként talán jogos,ha nem szeretné,hogy análba rakd! Ezt nem ragoznám.


BISZEX férfiként pedig akkor is mérvadó,hogy aktív,passzív vagy uni. Ez nem egy olyan dolog amit erőltetni lehet szerintem. Ha nem szeretné akkor NE csináljatok.


A nőket sem kell análba rakni. Sokaknak tabu. Hát még a férfiaknak. Persze van kivétel aki szeretné még talán úgy is,hogy hetero, de a barátnőjének engedné,hogy me#gja. Szerintem ezzel nincs is baj, magánügy. Ettől nem lesz férfiatlan a másik, viszont van aki csak a prosztata masszázst szereti van akinek az sem fér bele.


Ha te ezt nem tudod elfogadni akkor keress mást magadnak!


19/L

2017. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos meg kell értened,nem mindenki kerül szívesen kaksi közelébe,még ilyen módon sem.
2017. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért a plot twist a kérdés végén ütött. :D
2017. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tompadúr ***** válasza:

Bárcsak ilyen barátnőm lenne, ugyanez a bajom ami neked csak én pasiban. Popsit nyalni és ujjazni is imádok akár egy órán át. :P Nincs is anál jobb :D


Amúgy ha erőlteted a dolgot csak ellentétes hatást váltasz ki belőle, tehát vagy türelmesen vársz, vagy....tudod te.

26/F

2017. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező az eddigi pasijaid közül hanyat kormoltal ki?

Mit élvezel benne?

2017. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkabb örülhetne hogy ilyen baratnője van bezzeg nekem nincs ilyen szerencsém!

Mond el a vagyaidat hogy megértse vagy szex közben térj rá!!

2017. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Ezek szerint te szereted, ha a seggedben turkálnak?

2017. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, ha nem akarja. Az én párom sem megy bele, viszont én inkább a pisiszex különféle formáitól vadulok be, sosem gondoltam volna, hogy szép lassan úgy megszereti, hogy most már ő is kezdeményezi...finoman " puhítsd", talán..
2017. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!