Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy csaj a buszon, odament...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj a buszon, odamentem hogy felszedjem de azt mondta van pasilya. Ezutánegész úton kusban ültünk. Amikor leszáltunk megfogtam a combját és úgy köszöntem el. Erre ő mosolyogva elköszönt. Ma péntek van. Hétfőn érdemes lenne újranyitni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 08:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember én hiszek neked hogy ez megtörtént, de szerintem csak jól esett neki hogy más pasit is érdekel, de valójában nem akar semmit, neki ez csak egy játék, velem is volt hasonló eset.
2017. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges mert úgy nyitottam, hogy: Szia nagyon vonzó vagy és meg szeretnélek ismerni, és erre ő azt mondta hogy ő meg nem mert van barátja. De előtte 2 reggelen keresztül szemezett.... Akkor békénhagyom.
2017. szept. 8. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!